Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutya behúzza a farkát,...

A kis embtoid kérdése:

Ha a kutya behúzza a farkát, mikor ott vagyok, akkor én vagyok a törzsfőnök?

Figyelt kérdés
Ez jó? Vagy fél tőlem? Ha adok neki enni, után ha odamegyek, elmegy, és el tudom venni tőle a kaját mindenféle morgás nélkül.
2011. szept. 12. 17:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Fél tőled.
2011. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

valószínűleg igen de akkor sem szabadna ennyire félnie tőled.


el tudom venni tőle a kaját mindenféle morgás nélkül. Ez jó! Nem is szabad hagyni hogy a kutya morogjon. A Főnöknek mindent oda kell adnia!

2011. szept. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, szerintem van némi különbség a diktátor és a hiteles vezető között. Ha a kutya behúzza a farkát, akkor inkább fél tőled.

Ha valaki diktátor, akkor nem tiszteletet ébreszt, hanem félelmet. Mivel tisztelete nincs, ahogy hátatfordít véget ér a hatalma.

Míg akinek tisztelete, tekintélye van, amellett jól érzi magát a kutya, és a távollétében sem csinál semmi olyasmit, ami neki nem tetszene.

2011. szept. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Bántottad amúgy? Elég félősnek tűnik. Az én kutyám tudja, hogy ki a főnök, de nem húzza be fülét farkát, ha meglát.
2011. szept. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Dehogy bántottam.
2011. szept. 12. 17:51
 6/19 anonim ***** válasza:
Vered a kutyádat, "törzsfőnök"?
2011. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
mi a f@szom valami katonai táborban érzed magad? ha normálisan b@szogatás nélkül eteted,s ha farokcsóválva megy oda hozzád akkor is tudja hogy te vagy a "falkavezér" nem kéne azért ennyire komolyan venni,bele se merek gondolni hogy érted el azt hogy mikor közelébe érsz behúzza fülét farkát és rettegve várja mit teszel vele
2011. szept. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Amúgy anya kutyája, de szerintem nem ő a vezér. Kaja csalogatás nélkül ki sem tudja hívni a konyhából. Aztán eteti néha az asztalról meg sokszor hamarabb eszik a kutya, mint ő.

Én hiába mondom neki, hogy előbb mi együnk... Amikor nincs itthon (anya), akkor én látványosan előtte eszem (a kutya előtt), majd miután elpakoltam, ittam stb, adok a kutyának.

2011. szept. 12. 17:53
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk a kutyák esznek előbb de mégis tudja ki a főnök...
2011. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"Hát nálunk a kutyák esznek előbb de mégis tudja ki a főnök..."


És ezzel én most előrébb vagyok, vagy mi a szösz?


Szerintem anyát nem tekinti törzsfőnöknek, mindig csak babusgatja meg eteti az asztalról, nem fogad szót neki.

Én ha pl. bent vagyok a konyhában, és ő be akar jönni, rászólok, ő pedig megáll a küszöbnél. Ha bent van anya is, akkor megpróbál újra bejönni, de újra rászólok, és akkor ott marad. Ha adok neki enni, akkor sem kezdi egyből habzsolni, hanem megvárja míg arrébb megyek. Aztán kipróbáltam, hogy mi van akkor, ha mielőtt enne belőle rászólok, hogy NEM! Akkor nem evett belőle, míg azt nem mondtam, hogy ehetsz, ilyesmi.

De a kutya nem őrül meg? Mert anya meg fölöttem áll, gondolom a kutya ezt érzi. Nem kerül ilyen ördögi körbe?

2011. szept. 12. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!