Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Használ-e a Biovánne szépségvi...

Használ-e a Biovánne szépségvitamin kutyák szőrének és bőrének?

Figyelt kérdés
A Biovanne család legújabb tagja, a Biovanne plus+ szépségvitamin különleges összetevőivel még hatékonyabban veszi fel a harcot a hajhullás, fakó bőr és a töredező körmök ellen.
2011. szept. 14. 12:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
kutyának ne embernek való vitamint adj..
2011. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
kutyáknak nem adunk emberek számára gyártott készítményt, kivéve olyan gyógyszert, amit állatorvos felír és beállítja a kutya korának és tömegének megfelelő adagolást
2011. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem mától kutya kaját egyél,és veszettség oltásra is járj el. ezzel arra célzok,hogy Kutyának nem adunk emberi gyógyszert. Minek van állatod,ha ennyire debil vagy? utálom a felelőtlen gazdákat!!!!!
2011. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
az hagyján, de ha hullik a kutya szőre és fakó a bőre, köröm hiányában töredezik a karma, akkor el kéne vinni orvoshoz, mert beteg
2011. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Namost ez a kutyának nem adunk emberi gyógszert egy baromság, lehet is elfelejteni! Olyan ugyanis nincs, hogy emebri gyógyszer, bármely anyagnak van valami hatása emberre, állatra egyaránt (eleve az ember is egy állat, könyörgöm), legtöbbször ugyanaz, néha meg nem. Ha tudod a hatást, hogy mi történik az adott fajnál, adhatod, ha nem, akkor érdemes megkérdezni az állatorvost, persze nem tesztelt termék esetén ő se biztos, hogy tud válaszolni. Tehát igen, valszeg ugyanúgy hatna, egy sokkal nyomósabb érv szól ellene, jóval drágább, mintha kutyáknak készült anyagagot veszel, ugyanakkor minőségében nem feltétleül jobb, tehát nem éri meg.
2011. szept. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

A kérdés feltevője vagyok.

A kutyámnak nem hullik és törik a szőre, nem töredezik a körme, nem beteg a bőre.

Nincs szüksége állatorvosra, nekem sem elvakult válaszadókra.

A kapszula összetevői:

Hatóanyagok - 2 kapszulában:

A-vitamin: 800 mcg

B1-vitamin (tiamin): 1,1 mg

B12-vitamin (canokobalamin): 2,5 mcg

B2-vitamin (riboflavin): 1,4 mg

B3-vitamin (niacin): 16 mg

B6-vitamin (piridoxin): 1,4 mg

C-vitamin (aszkorbinsav): 80 mg

Cink: 10 mg

E-vitamin: 12 mg

H-vitamin (Biotin): 150 mcg

Jód: 150 mcg

Ligetszépe olaj: 200 mg

Szőlőmag kivonat: 50 mg

2011. szept. 14. 13:01
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
Adjál neki minden nap 1 nyers tojást.
2011. szept. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nyers tojássárgájára gondoltál, ugye??

A fehérjét nem szoktam odaadni neki.

De abba is kell egy csepp olaj.

Viszont a hátránya a kapszulával szemben, hogy a szájánál a szőrt összemaszatolja a tojás sárgájával.


Továbbra is várom az eredeti kérdésemre a választ.

Van-e valamelyik hosszú szőrű kutyásnak tapasztalata a BIOVÁNNE vitaminnal kapcsolatban, vagy milyen hasonló összetételű kapszuláról tudtok. ( NEM PET-PHOS Szőrkondicionáló tablettára gondoltam, mert annak utálja az ízét és túl nagy is)

2011. szept. 14. 13:58
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
Keverd bele a kajájába, vagy tejbe de a fehérjével együtt. miért pont a legtáplálóbb részit nem adod oda neki?
2011. szept. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%

Na szóval !Sok nagyon értelmes hozzászólást olvastam ! :)

A Biovánné nem gyógyszer ,hanem vitamin !

Külön-külön az összetevői megtalálhatók a kutyák vitaminjaiban.egyedül a szőlőkivonat az,ami ismeretlenül hangzik... Nagyon sok humán gyógyszert lehet adni kutyáknak.ami kapásból eszembe jut ,az az algopyrin ,vagy a Augmentin , Sumetrolim..ennyi elég ???szóval nem kéne nekimenni azonnal ilyen kérdés feltevőknek.szerintem tök logikus a kérdés !

2011. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!