Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan lehet kinyomtatni az...

Honnan lehet kinyomtatni az Acana tápok adagolási útmutatóját?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a zsákon rajta van csak hogy jobban szem előtt legyen.
2011. szept. 16. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Fent a termékekre ráviszed az egeret, kiválasztod a neked kellő típust, kijelölöd, átmásolod, kinyomtatod.

2011. szept. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ha megnézed kétszer akkor meg tudod jegyezni :)

2011. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Leragadtam az Acanashopnál és ott nem volt. Tudom, hogy hamar meg lehet jegezni, de hátha hirtelen valaki más is etetne és nincs meg a zsák, akkor jó ha kinn van a faliújságon a WC-ben.
2011. szept. 16. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Felírod egy tapadós papírra, vagy begépeled wordbe és kinyomtatod... Annyira azért nem hosszú az az útmutató, pláne hogy a kutya ritkán változtatja a méretét, tehát csak azt kell kiírni, hogy "X gramm / nap"...
2011. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Most már kinyomtattam a megfelelő oldalról. Így mégiscsak hivatalosabb és még kép is van hozzá.

Persze megoldottam volna hagyományosabb módszerrel, ha végülis nem sikerült volna. De köszi.

2011. szept. 16. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!