Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavalier King Charles spániel...

Cavalier King Charles spániel kutyust szeretnék. Ajánlanátok kenneleket? Személyes tapasztalatokat is szívesen hallgatnék.

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Quilymon kennel.:) sajnos nekem nincs tapasztalatom vele kapcsolatban, de ezt szokták dícsérni:))
2011. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

Ők a legjobbak.

2011. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Szia! Én is nagyon szertnék ilyen kutyát. Én vagy ettől: [link]


vagy ettől veszem: [link]


Nekem ezeknek vannak a legszebb szukák/kanjaik. Nekem a sok kennel küzül ebben a 2 ben tetszenek a kutyák úgy igazán!

2011. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Theia, neked van tapasztalatod az általad említett kennelekkel kapcsolatban?


Kedves utolsó válaszoló, esetleg Neked? :)

2011. szept. 19. 17:42
 5/14 anonim ***** válasza:
16%

Szia!!


Nekem maga a kutyárol van tapasztalatom...unokatesómnak van ugyan ilyene, de ő nagyon buta kutya, ahhoz képest h 3 éves lesz 2 hónap múlva....Igazábol nekem nem jött be a fajta, mert nagyon izgága kutya, ugatós, és télen nem szabad kint hagyni, mert hamar megfázik.

Etől függetlenül én életemben azt az egy Cavaliert láttam, de lehet h csak azért ilyen buta mert nem foglalakoznak vele...Önmagában dícsérik a fajtát, de nem sok embernek van (panelban sem...)

2011. szept. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

3. válaszoló vagyok


Hát nekem nincsen vele tapasztalatom egyikel sem. Csak ha majd lesz elég pénzem akkor e közül a 2 kennel közül választok majd. De amelyik kennel tetszik írj nekik e-mailt és ott kédezhetsz bővebben vagy hívd fel őket.

2011. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
14:43 Te biztos hogy nem erről a kutyáról beszélsz vag yha mégis akkor avval a kutyussal nem foglalkoztak.... Nekem cavalierem van a világ legcsöndesebb legnyugodtabb kutyája. Nagyon játékos hamar tanul másfél hónap alatt lett teljesen szobatiszta. Ugatni szinte semmit nem ugat a galambokat ugatta meg az utcán és a tűzijátékot. A lakásba csendes nyugodt de séta közbe élénk.. kergeti a pillangókat faleveleket. Nagyon játékos és szereti a gyerekeket. A hideget mindegyik másképp viseli.Én az enyémnek beszerzek majd egy kabátkát télre. a fülére vigyázzatok majd könnyen begyullad de ez minden nagyfülü fajtára igaz. Én kiszoktam neki fordítani a fülét mikor alszik. Szeret az ölembe aludni :) úgyhogy 100 szónak is egy a vége ne habozz sokat én csak ajánlani tudom ezeket a kis tündéreket... :)
2011. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

20:43 vagyok újra

Ha érdekel az én pici tündérem itt találsz róla képeket:

http://www.youtube.com/watch?v=aZQExfeGuv0

2011. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Én is úgy hallottam inkább, hogy nem buta, sőt... Nagyon-nagyon okosak, nyugodtak, és imádják a gyerekeket. Utolsó válaszoló, tündéri a kutyusod. ő honnan származik? Ő még kölyök most, ugye?

2011. szept. 22. 06:33
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
szia! utolsó vagyok. 5 és fél hónapos. Mi szombathelyről hoztuk.
2011. szept. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!