Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Serene-um kutyanyugtató...

A Serene-um kutyanyugtató tabletták narancssárgák?

Figyelt kérdés
A kutyánk nem bír aludni, sétáltatni már nem akarom ilyenkor elvinni, faterom viszont már alszik, nem akarom felkelteni, és a nyugtatónak csak az üres dobozát találtam meg, viszont mellette egy kis tasakban vannak narancssárga tabletták. Az lehet a nyugtató? :D
2011. szept. 23. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

bocs, de anyádat is elaltatod ilyenkor, vagy magadat ??

mert te nem akarod levinni ??

bocs, de simán kibas....nálak mint a macskát szar...i ,vidd a kutyát sétálni !!!!!

ez ugyanis a gazdák dolga !!!

kutyával való együttélés szabályai :

minden család maga szabja, na de hogy lenyugtatni, hogy csendben legyen ???

ez baromság !

a kérdés is az, és ....................

2011. szept. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jogos a válaszod, csak mivel nem is én vagyok a kutya gazdája, és ha elolvastad volna rendesen a kérdést, akkor láthatnád, hogy éjfél után tettem fel a kérdést. A másik meg, hogy ez a kutya gyakran nyugtalan, pedig naponta sétáltatjuk, nem is keveset, vagyis adunk neki mozgásteret, illetve az a tény sem elhanyagolható, hogy a szüleim nem 9-re mennek dolgozni, korán kelnek, vagyis kell nekik a pihenés, amit a kutya elvesz tőlük, ha fél éjszaka vonít a garázsban, ja, mert hogy ott alszik, mert éjszaka az egyik bokrunkat ugatná, amitől meg a fél utca nem tudna aludni. Remélem kielégítő volt a magyarázatom a kutyanyugtató használatára. Puszi
2011. szept. 23. 23:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nincs ott valami rendben, ha a kutya vagy egy bokrot ugat, vagy vonyít. Tuti h nem viszitek sétálni és tuti h semmilyen szintű nevelést nem kap.
2011. szept. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez tisztán kutya pszichológia .

a kutya frusztrált !!

megoldás : séta naponta többször, fárasztás .stb.

én is 6-ra járok melózni, így az első séta hajnali fél 5-kor van!!

a délutáni,és esti séta után a kutya teljesen nyugodt, de közben is, mivel mi magunk is igyekszünk nyugodtan viselkedni.

javaslom néha néz tv-t pl : cessar millan műsorát.

és talán megérted !!

2011. szept. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!