Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan ház amibe szül a kutyám?

Olyan ház amibe szül a kutyám?

Figyelt kérdés

Az interneten sehol nem találok egy szülőházat a kutyámnak.

szeretném,ha lenne benne fűtés és elég nagy lenne legalább legyen 1,5x1,5 alapterületű,de jó lenne ha nagyobb lenne(berni pásztorrol lenne szó)

Előre is köszönöm.

Sinb renato házat találtam eddig,csak az létezik?


2011. szept. 25. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
nem háznak,hanem elletőládának hívják. Nem tudom,hogy lehet-e venni általában csináltatni szokták.
2011. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
ez most komoly? elmegy vhova és szül
2011. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ja és az elletőládát természetesen az ember beviszi egy szobába. A saját házába. És ott van fűtés is.
2011. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

itt láthatsz ilyet

[link]

2011. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elletőláda egy nyugis sarokba, és infralámpa. Ennyi kell hozzá.
2011. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az ellető láda infárval jobb lenne, az infra az egyetlen ami a tüdőbe került magzatvizet kitisztítja ezért azt nehéz pótolni. A láda a lakásban lenne jó. Nálunk a láda az ágyam mellett van, hogy ha valami van rögtön felkeljek a zajra. De lehet külön szobába is tenni (olyan is van nálunk csak mi oda 5-6 hetesen pakoljuk át az almot) fontos, hogy jól szellőztethető de ne huzatos helyen legyen a láda, a szuka teljesen eltudjon nyúlni benne, az infát az egyik sarokba célszerű tenni, hogy az anyjuk ne kapjon alatta hőgutát de a kicsiket alá lehessen tenni. A belső hőmérséklet a ládában egyenletesen 25 fok körül a legjobb a kicsik 2 hetes koráig (a kölykök nem szabályozzák jól a saját testhőmérsékletüket)

Vannak zárt fedelű ládák illetve tudok olyat akinél kutyaház van de én ezt nem szeretem - nehéz megnézni az almot, a levegő nem kering egyenletesen és a belső hőmérséklet nehezen szabályozható (a szuka belihegi stb) ellés alatt a kicsi alapterület miatt szükség esetén nagyon nehéz segítséget nyújtani, ha gond van a kicsikkel a tápszerezés, emlőre rakás stb mind nagyon körülményes..

2011. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm.
2011. szept. 25. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!