Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Folyamatosan nyalja a mancsát...

Folyamatosan nyalja a mancsát a kutyám. Már sebes is mit csináljak? Ha rászólok abbahagyja, de amint nem figyelek egy percig megint rákezdi.

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 09:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
A kép alapján akár toklász is lehet, ami ott akar a felszínre törni.
2011. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
12:34 mivel etetsz?
2011. okt. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Happy dogot és Chicopeet variáljuk többnyire, néha kap Royalt vagy Acanát, de az árukból kifolyólag ezt csak ritkán. Vagy diétás, vagy "öreg" kutyáknak való fajtát kap, mert van egy enyhe diszpláziája.
2011. okt. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
és amikor másfajta tápot kap, akkor is ugyanúgy mancsot nyal?
2011. okt. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az akinek folyton tépkedi a szőrét a kutyája!

Csak szeretném "megköszönni" az értelmes kioktatásokat, hogy miért nem viszem állatorvoshoz...

Honnan a fészkes jó fenéből gondoltátok hogy nem látta doki, és hogy én elhanyagolnám...??? Hm??? Írtam ilyet?? Vagy utaltam rá hogy nem vittem dokihoz???


Akkor leírnám részletesen a gyengébbek és az okoskodók kedvéért: LÁTTA doki, nincs SEMMI baja. Egy rossz berögzült szokása amit UNALMÁBAN csinál.

Köszönöm, köszönöm!


Kérdező!

Igazad volt egy kommentedben, sokan okoskodnak.

Remélem hamar rendbe jön a kutyád!

2011. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
14.10 Igen, minden tápnál ezt csinálja ezért nem is gondolom hogy az lenne a probléma. Illetve van még egy kutyusunk ő nem csinálja ezt unalmában. Ha unatkozik akkor elszórakoztatja magát, rágja a cipőjét vagy a többi játékát. Az idősebb kutyusnak meg semmi nem jó, ő a lábait nyalja, de mintha megveszett volna, ilyenkor hozzászólni nem lehet. Ha simogatni kezdem, vagy foglalkozok vele, akkor abbahagyja és eszébe sem jut nyalogatni magát, amíg újra el nem kezd unatkozni.
2011. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szőrtépkedős kutyás gazdi! Talán ha beleírtad volna hogy "pedig már látta doki" vagy "már voltunk ezzel orvosnál" akkor nem kellene leordítanod a fejünket, tudod?

Honnan a francból gondoljuk hogy elvitted, képzeld vannak akik csak nézegetik ahogy szenved a kutya és nyavalyognak, de állatorvoshoz nem viszik. Örülök hogy te nem ilyen vagy, és a kérdező is rendes gazdi, ti elviszitek, max. nem tud mit tenni a doki. De máskor írjátok bele, mert fontos momentuma a dolognak. Köszi.

2011. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!