Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek baj lenne ha...

Szerintetek baj lenne ha naponta tanítanám a kutyusomat?

Figyelt kérdés
Tehát hogy pl.egyik nap megtanítom leülni,másik nap pacsit adni,és így tovább. Találtam a neten egy nagyon jó oldalt,amire fel van másolva egy könyv ahol több száz trükk van.Én pedig eleve nagyon szeretem taníthatni a kutyusomat de nem tudom baj lenne-e ha mindennap megtanítanám valamire..Egyébként gyorsan tanul,nagyon okos kutya
2011. szept. 30. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem több időt fordíts egy trükkre. Értem én, hogy jó ha sokat tud meg okos, de azokat ismételni is kell, hogy bevésődjenek. Ez olyan mint nálad a tanulás. Leülsz, friss memóriával tudod, de ha nem ismétled elfelejted.
2011. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, ha mondjuk mindennap átismételnénk az addig tanultakat,de közben meg tanulnánk naponta +1 új trükköt is :)?
2011. szept. 30. 15:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szeirntem túlterhelnéd. Most gondolj bele, hogy neked fizikából napi egy témakört kell megtanulnod, úgy hogy emlékezz is rá maradandóan.

Amúgy miylen idős a kutyus?

2011. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
másfél éves
2011. szept. 30. 15:35
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nyugodtan. Én is így csinálom. Mindennap ismételjük a régieket,meg tanulunk valami újat :)
2011. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan szerintem lehet :) belinkelnéd az oldalt? Mert én is megszeretném nézni :)
2011. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

jaaa, azt hittem sokkal kisebb, akkor meg ugye még nem tudnak úgy koncentrálni.

akkor elnézést, nyugodtan::)

Az oldalra én s kívánnék:)

2011. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

itt az oldalcím,én is tegnap találtam rá egyébként:D: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 30. 16:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
köszönöm :)
2011. szept. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel gond,én is csináltam így még az elején,de egyre bonyolodnak a feladatok és ész szerűbbnek találtam azt,hogy szánjuk rá rendesen az időt.

Mert hát az ül,fekszik,kuszik,pacsi,hempereg így ezek tényleg gyorsan megtanítható feladatok,mert gyorsan megértheti a kutya.


De én nem tanítanék minden nap neki,megterhelő. Mondjuk én mindig is játékkal kötöttem össze a tanulást,nem tudom neked mi a módszered,de nem hiszem,hogy a minden napra egy trükk menne,de te érzed. :)

2011. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!