Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Bichon Havaneséknek nagyon...

A Bichon Havaneséknek nagyon hullik a szőrük?

Figyelt kérdés
Attól félünk, hogy a mi kutyunknak valami betegsége van, mert nagyon hullik a szőre igaz most volt egy éves augusztusban.
2011. okt. 7. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem egy 4 hónapos van. És eddig még nem nagyon találkoztam szőrrel csak ha fésültem.
2011. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
egyáltalán nem
2011. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor még mi se.. csak nyár vége óta jobban hullik neki.. :S
2011. okt. 7. 21:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van benne más fajta is, ugyanis a havanese-knek egyáltalán nem, vagy csak nagyon minimális mennyiségben hullik a szőrük.
2011. okt. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze más lehetőség is fenn állhat pl. bőrbetegség.
2011. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet nem megfelelő táppal eteted és e miatt vitamin hiány van.vegyél neki Grizzly Pet alaszkai lazacolajat.az nagyon jó a szőrnek és bőrnek is egyaránt és ártani sem tudsz vele mivel teljesen természetes.de ha szereti a halas tápot akkor javaslom még pluszba hogy válts át rá de olyanra amelyik valóban halat tartalmaz és nem csak rá van írva.ami tuti jó és akkor az olajat el is lehet hagyni az Acana Pacifika vagy Orijen 6 hal.lehet hogy kicsit drága de nagyon egészséges és kimondottan jó szőr és bőr problémákra.a 2,5 kg-os kiszerelése szerintem neki sokáig elég és megfizethető.
2011. okt. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az nem lehet hogy ez egy allergiás reakció ? hogy valamire allergiás ?
2011. okt. 8. 10:54
 8/11 anonim válasza:
Nem fürdeted túl gyakran esetleg? Most 11 hetes a havanesem, és az állatorvos mondta, hogy nem tanácsos sokszor fürdetni, mert akkor a sampontól lejön a bőr természetes védőrétege. Gondolom utána a szőre is hullhat jobban, mint kellene.
2011. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen éppen lehet allergia is pl.csirke fehérje miatt vagy a gabonára ami gyakran szerepel a tápokban SAJNOS hiszen a kutyának NINCS rá szüksége.amit javasoltam neked két prémium táp fajtát abban van csirke fehérje és gabona mentes változat is. itt az oldal:acana.hu oldalt ki tudod választani a keresővel hogy milyet szeretnél neki.
2011. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

1 hónapban 1x fürdetjük.

ki fogjuk próbálni :) meg elvisszük orvoshoz.. hátha allergiás valamire. köszönöm a válaszokat :)

2011. okt. 11. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!