Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet baja tőle? A kiskutyánk...

Lehet baja tőle? A kiskutyánk megeszi a macskák ürülékét. Már többször csak utána vettük észre. Szerintem ez nem normális. Lehet baja tőle?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Ne aggódj. Kicsit undi, van benne valami,ami kell nekik :)

2011. okt. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális,de már nagyon nehéz változtatni rajta. Én szoktattam már le kutyát erről,de kb olyan nehéz,minthogy ne fogadjon el senkitől ételt.

Férges lehet tőle,tehát ne feledd negyedévente a féreghajtást.

2011. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a tápban, amit kap, nincs meg minden, ami a fejlődéséhez szükséges, és ezt a hiányt az ürülékevéssel próbálja fedezni. Javaslom, hogy váltsatok tápot, még ha az drágább is!

A gond a cica tápjával is lehet, amennyiben agyonreklámozott, ízfokozókkal tömöttet kap, mert ezekből minden nem bontódik le, és a kutya számára ínycsiklandozó illata lehet, mint a cicatápnak... A Fressnapf-ban egész normális minőségű, középkategóriás tápok vannak, a Kitekatnál és társainál jobb. A cicáknak amúgy egészségesebb a konzerv, vagy a tasakos, állítólag a DM-es se rossz.

2011. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem csak tápot kapnak hanem házi kosztot is, és az a baj hogy állandóan ennének.Szóval elég változatos a kaja amit kapnak.

A féreghajtást jó hogy mondjátok, van is otthon tabletta.

Köszönöm a segítséget.

2011. okt. 14. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!