Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Argentin dog vs pitbull?

Argentin dog vs pitbull?

Figyelt kérdés
Melyik a keményebb kutya
2011. okt. 16. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban bírja a szélsőséges időjárási körülményeket.
2011. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Ennek a válaszát a nevelés, a táplálék és sok más egyéb tényező adja meg... Tegyük fel van egy gyámoltalan vézna pit és azt összeeresztik egy fullkoxos tacskóval, a tacskó nyer, miért? Mert úgy nevelték, hogy az képes legyen egy nagyobb élőlény leterítésére is.
2011. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
a pitt ez egyértelmű
2011. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Pitbull
2011. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

az, amelyik hamarabb leharapja a kezedet, ha benyúlsz hozzá..

De am szerintem a pitbull.

2011. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Most az a kérdés, hogy ha összeverekedne a két állat? Mert ha igen akkor ez még elméletben is gusztustalan.
2011. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

Alap hogy a pitbull !

pont valameik nap láttam Argentin dogot! 2 szer akkora mint a pit bull és lomha

2011. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Na,megint előkerült.....
2011. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő kemeny allat ha ugy neveled, a dogot pumanölésre tenyésztettek szóval nem hiszem h lomha :P
2012. jan. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Ha lomha Argentin dogot láttál az nem azt jelenti hogy az összes olyan, mert alapvetően szálkás és izmos a sztenderd. Mindkét kutya nagyon szimpatikus nekem, de az A.dog, vadászkutya nagyon erős nyakkal és gyors izmos testtel. Egy fajtiszta dog vaddisznót és pumát is leterít két egyenlően jó állapotú Argentin dog és pit bull közül az argentin dog kerülne ki győztesen csak rakd egymás mellé a két képet róluk és rájössz. De amúgy nézd meg hogy milyen fajta kutyákból tenyésztették ki a dogot hosszú hosszú éveken át. Szerintem nagyon komoly kutya, egy kangalt nem hiszem hogy le rendezne de egy pittet igen! üdv
2012. febr. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!