Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami praktika amivel "jobbá...

Valami praktika amivel "jobbá lehet tenni"?

Figyelt kérdés
szeretnék egy kutyát, és ha minden igaz hétvégén végre megkapom , viszont egyszerűen képtelen vagyok rávenni magam,hogy felszedjem az ürülékét. Régen is volt kutyánk, próbáltam rávenni magam,de elkezdek öklendezni. Nektek van vmi praktikátok, vagy csak a hagyományos módszer?
2011. okt. 17. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem senkinek se a kedvenc tevékenysége hogy felszedje de ez van , én mindig úgy csinálom gyorsan felveszem és kidobom ennyi , elvan felejtve , nem nézem órákig és gondolkodok azon de nagy és büdös mindjárt kidobom a taccsot ,gyorsan szed fel és dobd ki!!..jó mondjuk nekem kis testű kutyám van és nem ürít annyit mint egy nagy kutya..de attól undorító..de ha már van kutyád akkor tedd meg hogy felszeded..én csak elhagyatott helyeken nem szoktam felszedni csak..
2011. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hovarju ***** válasza:

Ne szagold, szedd össze !!

Ha zavar, hogy hozzá kell érni a zacsival, lehet kapni állatkereskedésben (és biztosan webshopon keresztül is) olyan műanyag felszedő "kanalat" aminek használatával nem kell hozzá érned. Egy gyors mozdulat, és már kész is :-)

sok sikert hozzá !


Ja és, ha tényleg minden vágyad egy kutya, akkor szeresd benne ezt is.

2011. okt. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem undorodok tőle. Zsepivel megfogom (szilárd, szagát nem érzem) és kidobom. Tudnék sorolni ennél sokkal undorítóbb dolgokat, ami a kutyatartással jár. Mit fogsz csinálni, ha a kutyád hányt? Ha kullancs megy bele, vagy bolhás lesz. Stb.

Szerintem még várj egy kicsit a kutyázással, ehhez is fel kell nőni.

2011. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akiteki ***** válasza:
100%
Ha egyszer gyereked lesz, őt is tisztába kell tenni. Ezek a dolgok vele járnak. Vagy megcsinálod, vagy ne tarts állatot.
2011. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és az ürüléket nem csak felszedni kell, hanem előtte megnézni (én még kis bottal meg is szoktam piszkálgatni, széttúrni), mert sok mindent elárul a kutya egészségi állapotáról, szal jó lenne, ha hozzászoknál
2011. okt. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!