Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki ingyen elvihető! Ilyen...

Yorki ingyen elvihető! Ilyen esetben van e a dolognak bármilyen buktatója?

Figyelt kérdés
Meglepődve láttam már pár alkalommal, hogy yorki kutyákat ingyen hirdettek, ingyen elvihetők, fajtatiszták, képet is mellékeltek, tök szép kiskutyusok voltak. De miért adna bárki is ingyen yorkit? Most ne gyertek azzal hogy biztos nem voltak fajtatiszták, tegyük fel hogy tényleg fajtatiszták, akkor mégis mi az oka hogy valaki egy egész almot akármingyen odaad?
2009. máj. 2. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
nem hinném hogy komolyan gondolták,hiszen mi a kutyusunk(yorki)65 ezer forint volt.tavaly előtt karácsonykor!
2009. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát igen pont ez az, hogy egy yorki nagyon sokba kerül, akkor nem értem...
2009. máj. 2. 18:01
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Tk+oltás nélküliek
2009. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Talán 1 nagyon gazdag ember kutyái akinek 50 forint nem pénz.
2009. máj. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
63%
Lehet,hogy nem tudják őket eltartani,véletlenül/váratlanul jöttek és minél gyorsabban el akarják őket passzolni.
2009. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

[link]



pl. ezért adják ingyen

2009. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Elképzelhető, hogy beteg, és gyorsan el akarják passzolni, megúszva így a költségeket.

Vagy jobb esetben tényleg nem tudják eltartani őket. Pl ha én olyan helyzetbe kerülnék, hogy nem tudnám eltartani a kedvencem, akkor akár én is inkább odadnám ingyen, és bukom a pénzt, minthogy nálam haljon éhen. Bár elég naív dolog azt hinni, hogy erről van szó, de reménykedjünk:)

2009. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
A yorki az egyik legnépszerűbb fajta, szerintem nehéz lehet túladni rajtuk, mivel valószínűleg se oltást, se törzskönyvet, se mikrochipet nem kaptak. Így csak akkor veszik meg, ha nagyon olcsók vagy ingyenesek. Vagy betegek.
2009. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Előző vagyok, lehet, egy kicsit nehezen értelmezhető, amit írtam: arról van szó, hogy nagyon népszerű, ezért sok kölyök születik, mert a nagyon sok megvásárolt yorkit nagyon sokan akarják pároztatni, ezért már nehéz lehet eladni a kölyköket.
2009. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Adnak le menhelyen is törzskönyves, fajtatiszta kutyákat.

Megvették őket sok pénzért és aztán jönnek rá, hogy a kutya szétrág dolgokat, foglalkozni kell vele, nem utazhatnak el 2 hétre stb....

Ha szeretnél ilyen kutyát, akkor érdemes felhívni, mert különben a kutya menhelyre fog kerülni.

2009. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!