Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ez az édesség recept a...

Jó ez az édesség recept a kutyának?

Figyelt kérdés

Kutya keksz :


Gyúrj össze:100g reszelt sajtot


2szelet bacon szalonnát apróra vágva


150g vajat


200g lisztet


2 tojás sárgáját


1 összenyomott foghagymát


A masszából formálj kis golyókat, vagy ha jó a kézügyességed csontocskákat is csinálhatsz.


Ezt süsd kb. 20 rercig


2009. máj. 3. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

ez egy sos keksz recept !!

es igen jo kis recept szeretni fogja a kutyuskad de a fokhagymat hanyagold ha nem gilisztas a kutyus !!!

pusz`

2009. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Teheted bele fokhagymát is nyugodtan, ártani nem árt, kis mennyiségben. Bár szerintem egy egész fej sok!
2009. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Vagy egy cikkre gondol a receptíró? Mert az úgy rendben van.
2009. máj. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Vaj, liszt? Hát ezek aztán nem kutyának való kaják.
2009. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
A vaj állati és nem növényi eredetű tehát semmi hátránya, ha nem hízásra hajlamos, gabona meg van majdnem minden szuperprémium tápban is, a liszt sem különb.
2009. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Az Orijenben és Acanában nincs gagyi gabona amire a kutyának nincs szüksége. Én ezért nem veszek más "szuperprémium" tápot, csak ezeket. Azért mert belerakják hússpórolás képpen, még nem azt jelenti hogy a kutyának szüksége van rá, nem csirke...
2009. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

Nem véletlenül írtam, hogy majdnem minden tápban. Mellesleg nem minden kutyának jó a magas fehérjetartalmú táp, fajtafüggő, az én kutyám folyamatosan fogy tőle, kénytelen vagyok mással kiegészíteni. legközelebb sem veszek Acanát, max. felesbe keverve valami "csirketáppal".

Egyébként ez egy egyszeri kutyakeksz, nem állandó táplálék. Szerinted a jutalomfalatokban több a hús? Kétlem!

2009. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Hát képzeld, ha nem a gagyi kimérősed veszed akkor lehet olyat találni amiben igenis sok a hús. Mi Select Gold jutalomfalatokat veszünk, nincs benne gabona, és 60% strucc vagy szarvashús van benne... Kicsit körül kell nézni és meglátod hogy nem csak sz*r jutalomfalatok vannak:/
2009. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Én hiszek neked, bár attól hogy nincs valamiben 50-70% hús nem biztos, hogy szar. Ezt továbbra is fenntartom. A macska szervezetének kell ennyi hús, a kutyáénak nem. Én is csak akkor jöttem rá, mikor a saját kutyámnál nem vállt be.
2009. máj. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt én is megenném:))) Nem hiszem, h ártana egy kutyának. A fokhagymtól sem lesz baja. A vöröshagyma viszont kif. káros a kutyáknak, tudom hogy azt nem ír a recept, de sokan adnak a kuyájuknak.
2009. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!