Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami baja a kölyök...

Lehet valami baja a kölyök kutyámnak?

Figyelt kérdés

Üdv!


Most hányt a 11 hetes kutyánk és mit kell tenni ilyenkor? Reggel adott neki anyám parizert olyan 7-10 szeletett és olyan 9-10 órától már feküdt meg nem volt eleven mint szokott csak ment komótosan és azóta nem is evett illetve nem is nagyon ivott. Mire jön rendben? Illetve mint fent említettem mi a teendő? Köszönöm a segítséget!


2011. okt. 24. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha nem is ivott,akkor azonnal doki!
2011. okt. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én úgy jártam, hogy a 10 hetes kutyám hányta ki a belét hazafelé a tenyésztőtől :)
2011. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Valószínű a felvágottal volt a gond.

kérlek, hívj ki egy dokit!!

2011. okt. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ivott csak sokkal kevesebbet mint szokott de most oda vittem neki a vizet és meg itattam illetve ha ez számít akkor fehér volt a hányása.
2011. okt. 24. 16:02
 5/12 Akiteki ***** válasza:

Kaját hányta vissza vagy fehér habot hányt?

A kutyák könnyen hánynak, önmagában ez nem ok az aggodalomra.

Ha fehér habot, akkor esetleg váladékos torokgyulladás lehet.

Mérd meg a lázát. Ha 38 felett van, akkor irány az orvos.

2011. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Ezek a szemét húshelyettesítő kaják (párizs) tele vannak szójával. Az ember gyomra se mindig bírja, de a kutyák közül sok allergiás rá. Sose értem, hogyha a gyerekek hozzátáplálására akkora gondot fordítunk, akkor a kölyökkutyát miért kell elkezdeni azonnal összevissza etetni mindennel..
2011. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
El mondtam anyámnak jó sokszor hogy ne adjon neki de csak azért is... De most már kezd jobban lenne szóval csak a gyomrát rontotta el szerintem.
2011. okt. 24. 16:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz jól még egy ideig akkor vidd orvoshoz... Nekünk már 2 kutyánkat és 9 macskánkat mérgezték meg a szomszédok és mindig fehéret hánytak olyankor :(
2011. okt. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
adj neki kevéske kaukázusi kefírt, zabpelyhet, rizst..szal diéta
2011. okt. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Most fosott 2 kupacot illetve még egyet ami nagyon híg volt.
2011. okt. 24. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!