Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy mopsz?

Mennyibe kerül egy mopsz?

Figyelt kérdés
Törzskönyv nélkül mennyi a max ár?
2009. máj. 4. 17:21
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
23%

A tk nélküli kutya hivatalosan keverék. Szóval tk nélkül nem mopszot fogsz kapni, hanem keveréket...

Bár mindegy, csak jó olcsó legyen mi? Szánalom...

2009. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Nem mindegy csak nincs rá 100ezrem.Tudom ez szánalmas de ennyi a havi fizetésem.Te kis kedves aranyos.
2009. máj. 4. 17:31
 3/34 anonim ***** válasza:
24%

És mi lenne ha még gyűjtögetnél??? Vagy a különbözetet inkább majd a beteg kutya gyógykezelésére költöd? Nehogy azt hidd hogy 20-30 ezerért egészséges fajtatiszta mopszot fogsz kapni. Tudod azonak az árát meg kell ám fizetni...

Amúgy ha nincs pénzed hogy fogod eltartani? Minőségi táp, állatorvosi költségek stb? Vagy majd kap Chappit oszt jóvan?

2009. máj. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Miért a Chappi nem jó?Az ismerősöm mopsza tescos macskatápot eszik és tökéletesen egészséges.
2009. máj. 4. 17:44
 5/34 anonim ***** válasza:
42%

LOL:D

Neked inkább ne legyen kutyád, azt javaslom... Semmilyen.Meg az ismerősödtől is jobb lenne elvenni a kutyát. Szerinted a macsatáp nem macskának való?

Jézusom... Már nem csodálom hogy a kutya vételárán is spórolni akarsz, ha véleményed szerint a Chappi jó táp:S Előre sajnálom a 20-30ezres kutyát akire majd nem fogsz költeni ha kijön vmi örökletes betegsége, vagy a rossz táplálás miatt vmi rendellenessége, allergiája lesz. Mert a mopsz igencsak kényes, betegségekkel terhelt kutya ha nem jó helyről való.

2009. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Hát figyelj nekem állatorvos mondta h kutyának macskatáp bármikor jó,csak fordítva nem mert a kutyatápban nincs taurin,ami a macskáknak kell.
2009. máj. 4. 17:56
 7/34 anonim ***** válasza:
37%
Aha, hát akkor adja vissza a diplomáját. Főleg ha a Tescos gagyi tápra mondta ezt. Az ilyen állatorvos szokta mondani hogy a szukának egyszer szülnie kell stb...
2009. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
76%

Most mit kell oltogatni a kérdezöt? Az ő baja lesz ha olcsó kutyát vesz és beteg lesz...amúgy sem lehet mindenki állatmániás mint egyesek hogy kivülről fújja az állatorvosi szakkönyveket...válaszoljatok a kérdésére és kész.

Amzgy én nem tudom mennyibe kerülhet de szerintem is érdemes gyüjteni egy kicsit tovább!

És nem kell lepontozni!!!! Köszi ^-^

2009. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
78%

Egyre érdekesebb "állatorvosok" kerülnek elő a kérdések alapján. Most ha eltekintek attól, hogy a Tesco "márkás" emberi fogyasztásra szánt élelmiszerek többsége is éppen hogy megüti azt a minőségi szintet amit még nem büntetnek (képzeld el milyen lehet az állateledelük), akkor is nem véletlenül csinálnak külön tápot macskának, és kutyának.

Amúgy is a mopsz pont egy olyan fajta ami éppen, hogy csak a levegőtől nem lesz beteg, mivel anatómiai felépítése nem éppen arányos (finoman szólva). Na most Te ebből a fajtából akarsz teszkógazdaságos áron. Képzeld el milyen "jó" egészségű kutyát kapsz majd.

2009. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Figyu a táp nem jelent gondot,mit fikáztok.Egyszerűen nekem kedvencnek kell nem kiállítási tárgynak.Ha ezt nem értitek meg ne válaszoljatok.Nincs szükségem törzskönyvre,minek?
2009. máj. 4. 18:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!