Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kanadai fehér juhász kutya?...

Kanadai fehér juhász kutya? Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Szép, családba ideális.
2011. okt. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
a fajta neve svájci fehér juhászkutya
2011. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Nekem van. Óriási mozgás igényű, impozáns (ami hátrány is kicsit, mindig kiszúrják) kutyák. A tapasztalat: nehezen nyílnak meg idegenek előtt, ami viszont a mai világban hasznos. Sokszor félősek. Én elkövettem egy nagy hibát az enyémmel, kicsi korában nem találkozott gyerekekkel és még ma is fél. Simogatható, örül is a gyerekeknek, de inkább elhúzódik tőlük. Nagyon aktív kutyák, sok foglalkozást igényelnek. Gazda centrikusak mindenekfelett. Alapvetően szófogadó, engedelmes kutyák, de persze a nevelés hozzájuk is kell. Remekül kijönnek más állatokkal. A fajtársakkal való érintkezést nagyon igénylik. És végül, hihetetlen okosak. Sok kutyával volt már dolgom, de ez a fajta lenyűgözött. Csak kerti kutyának ne vegyél. Nekik szükségük van társaságra, családra. Rendszeres (napi) sétát igényelnek és tanítást. Az enyém nagyon érzékeny, a hagyományos módszerek nála nem jók (fojtó lánc, stb) csak a pozitív megerősítés.
2011. dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is van egy Svájci Fehér Juhászkutyám. Nagyon szép és okos. Az én tapasztalatom viszont az hogy imádják a gyerekeket. A macskákkal nem annyira barátkozók. Az ismeretlenekkel is kedvesek ám a részegeket nem bírja. Ja és az enyém labdafüggő.
2011. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 William Tell válasza:
Németjuhász mellé jó lenne?
2015. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!