Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Le lehet-e vinni egy 2 hónapos...

Le lehet-e vinni egy 2 hónapos mopszot sétálni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 17:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%
Htt a kutyapszihológia, az nem kutyaképzés, hanem kutya etológia....És Budapesten az Eltén lehet tanulni..és egyéb könyvekből és a kutyák viselkedésének figyeléséből, igazatok volt, a fogalmazásom pontatlan, mivel nem kutyapszihológus hanem kutya visekedés szakértő...
2011. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Ebből megint látszik az emberek szánalmas oldala... belekötni mindenkibe, de az igazi kérdésre nem válaszoltok, gratulálok, tipikus emberi példák vagytok...

ui.: akinek nem inge ne vegye magára!

2011. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Jah, és a pszi.hológia, a"." hejére egy betű illik, amit nem érzékel a billenytűzetem... kédésedre a válasz.. -.-"
2011. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Akiteki ***** válasza:

Hogy ki mit tart szánalmasnak, erről is megoszlanak a vélemények. Én például azt, ha valaki megalapozatlan véleményekkel félrevezet másokat.

Édesmindegy minek titulálod magad, azért írtak vissza Neked is, mert butaságot írtál.

Először is vadon élő kutyákat nem szoktak tesztelni. Talán farkasokra gondoltál, az is más. Az hogy, egy farkasfalkában (de akár kóbor kutyák között is) nem dívik az oltás az nem az ellenálló képességüket növeli, hanem az elhullás számát.

A másik, hogy a kutyafalkák vagy akár a farkasfalkák nem vándorolnak sehova. Érdekes, hogy nem tanították egy etológus képzésen a territórium fogalmát.


ui: a kérdésre már előbb válaszoltam.

2011. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha meg vannak az oltásai már leviheted. (Csak, hogy nehogy szó érje a ház elejét.) :)


Kedves Favaf!

Ezek szerint az "ly"-t sem érzékeli a billentyűzeted. :)

Azért néha arra sem árt a kérdező figyelmét felhívni, ha valakinek a válasza nem hitelt érdemlő.

2011. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az etológiához viszont kell egy biológia master, tehát gondolom akkor tanultál virológiát is, és tudod, hogy egyes járványok milyen szinten képesek tizedelni a vadon élő állományokat, amikből ráadásul Európában nem is nagyon vannak, a dingót viszont nem kéne keverni a kutyával. Egyébként sok esetben vadon élő állományokat is vakcináznak, ugye ezért van kirakva időszakosan a rókáknak az ételbe oltott veszettség elleni vakcina. De nyilván ez a vakcinázás csak emberre is veszélyes vírusokkal foglalkozik, hiszen a vadkutyákat (már ha vannak) tizedeli a sintér is, meg a vírus is, í vírus csak megkönnyíti a sintérek munkáját.
2011. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Emberek! Az előző Favaf nem én voltam, valaki feltörte a profilom:O Én még csak 14 éves vagyok!! Hogy lehetnék már etológus?????? Kitöröltem a válaszait, az illető ismerhet, mert az tény, hogy kutyákkal szeretnék foglalkozni, de ekkora baromságot soha nem írnák...
2011. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Emberek! Az előző Favaf nem én voltam, valaki feltörte a profilom:O Én még csak 14 éves vagyok!! Hogy lehetnék már etológus?????? Kitöröltem a válaszait, remélem, ki is törlődtek... az illető ismerhet, mert az tény, hogy kutyákkal szeretnék foglalkozni, de ekkora baromságot soha nem írnák...
2011. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
vidd, de szerintem póráz nélkül, hogy minél előbb megtanulja, hogy nem szabad elfutnia. így könnyebb lesz később:)
2011. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!