Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne házilag orvosol...

Hogyan lehetne házilag orvosolni a 8 hetes Pitbullom mancsát? Mind a két elsô mancsán lévô párna meg van dagadva és alíg bír ráálni.

Figyelt kérdés
Mitôl lehet ez neki?
2011. okt. 27. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvos....ezt nem lehet házilag kezelni...főleg hogy rengeteg oka lehet...fáj neki megérdemeli a gyors segítséget nem?
2011. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy belelépett valamibe, esetleg méhbe, darázsba...Nincs megvágva? Mért nem viszed orvoshoz?? 8 hetes, olyan pici még biztos nagyon fáj is neki. :(
2011. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Legközelebb csak hétfôn tudom vinni és addig szerettem volna neki ellátni, vagy valami.
2011. okt. 27. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Piros? HA gyulladás akkor egy kicsit a kanmillatea borogatás segíthet....
2011. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem piros. Szegény fut 1 kört, aztán le fekszi, mert annyira fáj neki.
2011. okt. 27. 12:01
 6/8 anonim ***** válasza:

hát nem tudom az enyémnek 2 esetben volt ilyen mikor belement valami, de akkor nyalta nagyon...ki kellett műteni, és mikor bőrgyulladása (sebmérgezés) volt.....

akkor sok szurit kapott meg kenőcsöt és fürdetőt de ő allergiás és azért lett neki.....

Igaz belegondolva egyik esetben sem volt piros a mancsa vagy nem láttam (mert neki fekete :D) nem tudom mit tehetnél vele én mindig rohanok vele az orvoshoz ha valami baja van (volt hogy taxival) nem orvosoltam még itthon magamtól max a lázát egyszer.....tanácstalan vagyok...esetleg a kamillateát kipróbálhatod (tengerimalacnál nekem bevált) az ártani nem árt....

2011. okt. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm!
2011. okt. 27. 12:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel az állatorvost, és kérdezd meg, hogy mit csinálj vele hétfőig...
2011. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!