Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya a német boxer?

Milyen kutya a német boxer?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy mi jellemző rájuk?
2011. okt. 31. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó őrző-védő kutyák. Nagyon szeretik a gyerekeket. Jó családi kutyák. Olyananoknak valók akiknek van egy nagy kert ahol a kutya szaladgálhat és a család is portos mert ez a fajta is az. Napi legalább 2 óra mozás kell neki. Télre hőszigetelt ólat kell neki venni és nyáron légkondis vagy hűvös helyen kell tartani mert könnyen hűgutát kap. De amúgy ímád úszni és srengeteget sétálni és játszani. A túltenyésztés miatt elég betegesek szóval csak jó elyről törzskönyveset érdemes venni. Amúgy nyáladzós fajta.
2011. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2011. okt. 31. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jo kutya. Itt a szomszédomnak van boxere. Csak akkor ugat ha nagyon muszály, Kitűnő családi kutya.
2011. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az Animal Planet-en láttam, hogy nagyon családszerető.
2011. okt. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én ilyen kutyát akartam, csak hallottam hogy nagyon beteges...

Egyébként minden elvárásomnak megfelel: szép, okos, jó örzö védő, gyerekeket szereti, játékos, és nem unalmas, lusta kutya, hanem van benne energia, és nagyon tetszik hogy olyan bohóc- ugrálós! :D Szerintem nagyon cuki.

2011. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem az van!hát engedelmes őrzőzni 5* az tuti fix és aggódó ha például a gazdályát fellöki vagy valami akkor odamegy és általába kicsit ugat és amikor szoktam neki vacsorát adni utánna bejön és odabújik hozzám és utánna elmegy!
2011. nov. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én még kiegészíteném! rettenetesen okos, olyan az agya mint a szivacs! Öreg koráig megmarad a játékos kedve. Igaz, hogy csendes, tényleg csak akkor ugat ha kell. A fellökés csak felnőttekre igaz akivel meg meri tenni,tudja,hogy nem lesz baja. Tudja, hogy egy gyerekhez gyengébben kell érni mint egy felnőtthöz!

Az, hogy beteges... nos ez változó.Ha megfelelő tápanyagot kap és oda van rá figyelve, akkor nincs semmi baja.Bár viszonylatban elég rövid életűek. Nekem ez a második boxerem, az előző végelgyengülésben pusztult el 11és fél évesen ami elég szép kor nála.

Viszont amire oda kell figyelni az a füle, mert nyáron a legyek kikezdik. De egy pár száz forintos krémmel kezelhető. Amúgy egy nagyon lelkizős, és az egyik olyan kutyafajta amit egyszerűen CSAK szeretni lehet. Kétségekkel szokták kezelni, de aki ilyen kutyust választ az bele is szeret és nem bánja meg, hogy azt választotta társnak!

2012. febr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. febr. 23. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!