Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt hogy tudom megoldani?

Ezt hogy tudom megoldani?

Figyelt kérdés

Sajnos el kell utazni egy hétre és a két kutyust nem tudjuk elvinni magunkkal.Menhelyre be lehetne őket vinni,hogy vigyázzanak rájuk?Természetesen vinnénk nekik ennivalót meg pénzt is adnánk,ha arról van szó.Mindenképpen olyan helyet szeretnék a kutyusaimnak,ahol biztonságban vannak és figyelnek rájuk.Kutyapanzió nincs a közelben.Ezt vajon meg lehet oldani?

Akik ilyen helyzetbe kerültek azok hogyan oldották meg?sajnos ismerős sincs,akire rábízhatnánk őket... :(


2011. nov. 1. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:

egy csomó panzió van akik kimennek a kutyáért.

[link]

a menhely pedig nem panzió...van nekik elég bajuk..

2011. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy egy menhely is képes lenne panzióztatni, annyi a kutya mindenhol.

Nem éppen szükségszerű, hogy a szomszédban legyen a panzió. Olyan is van, aki elmegy értük.

2011. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kizárt, a menhelyek ilyet nem vállalnak. Szerintem fórumokon kérj segítséget. Merre laktok, és milyen fajta kutyákról van szó?
2011. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézzetek valakit az utcában, aki elvállalná pénzért (pénzért nemcsak a legjobb barátok vállalnak dolgokat, a félig idegenek is). Elég kertkapukulcs, kaját stb kiteszitek fedett helyre, csak menjen át reggel -este vizet-kaját kitenni. Így lakáskulcsot nem is kell adni.


Na persze, ha kertes ház van... csak gondoltam, mert 2 kutya.

2011. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kertes ház,igen.Csak az a baj,hogy az utcáról mindjárt a folyósó nyílik és annak a máik oldaláról a kert,tehát a lakáson át kell menni az udvarhoz.
2011. nov. 2. 14:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!