Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 7 hetes amerikai...

Scarface233 kérdése:

Van egy 7 hetes amerikai staffordom és folyamatosan mindent megrág de a főbb hogy mindenkinek rágcsálja a kezét meg mindenét! Már két hete folyamatosan tanítom hogy nem szabad de nem nagyon látok még fejlődést! Mit tegyek? Hogyan tudom leszoktatni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 10:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Érdekes én 10 hetesen hoztam el egy rohadt szaporítótól már 2 nap után tudta h nem szabad a kezemet harapdálni (amstaff ő is v mivel no törzskönyv csak fajta jellegű) nekem mindegy mivel egy olyan kutyát hoztam el amit bele akartak dobni a patakba meert olyan rossz volt h senkinek se kellett nem akartam otthagyni.DE vissatérve a harapásra befogtam a száját én erőteljes hangon mondtam neki nem szabad, hamar rájött..
2011. nov. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Így van tök mind1 hogy szaporító vagy tenyésztő, hogy milyen fajta kutya az összes harapdál, de ezt otthon neked kell "kinevelni" belőle és megtanítani hogy meddig és hogyan haraphat! A párom Amstafja tenyésztőtől lett véve és ugyan úgy rágott 2 hónaposan hozta el. És a mai napig van néha hogy bekapja a kezem ha örül. Játék közben is van hogy bekapja a kezem, de nem harap és nem okoz vele fájdalmat mert megtanulta hogy mit lehet!
2011. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Akiteki ***** válasza:

Már megint rá kell jönnöm, hogy az enyémek nem kutyák. Érdekes módon egyik kutyám sem csinálja.

És cseppet nem mindegy, honnan hozod el. Pont azért, mert egy normális helyen megtanulják, hogy ezt nem lehet.

2011. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én a Kaukázusi juhászomat úgy szokattam le, hogy amikor megharapta a kezem akkor pofán vágtam de persze érzéssel de meg kell hogy érezze és amikor a pofájára ütsz, akkor ráordibálsz, hogy NEM SZABAD!!!!!!!

13/F

2011. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ma 16:01

Vagyis , szerinted a "normális" helyről elhozott kutyának esze ágában sincs akár egyszer is megpróbálni a nadrágot, vagy, ha a közelébe kerül, a kezet bekapni? Egy "normális" helyen, mire elvihetők a kicsik, már totál leszoktak az egymás harapdálásáról?

El nem tudom képzelni, akkor miként játszik az alom együtt. Vagyis, ha a harapdálás kinevelve, akkor csak szépen birkóznak a drágák?

2011. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!