Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Golden Retrievert mennyi...

Fannii.* kérdése:

Egy Golden Retrievert mennyi idős korától lehet sétáltatni?

Figyelt kérdés
Mert Zeusz most lesz 3 hónapos [ november 12.-én ] és én úgy tudom, hogy 5 hónapos korától lehet vinni sétáltatni. De nem vagyok biztos benne, és úgy döntöttem inkább itt kérdezem meg :)
2011. nov. 4. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Az okosok azt mondják amikor megvan az összes oltása.

Én már vinném, mert a szocializáció - ill. annak hiánya - nagyon hiányzik már neki és nagy szüksége lenne rá. Minél később kezditek el, annál nehezebb lesz.

2011. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3. oltás után kb 12 hetesen nyugodtan vihetitek már nem kaphat el semmit (veszettség oltása még nem lesz de azt el kapni nagyon nehéz :D )
2011. nov. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én az első naptól fogva vittem bullmacimat sétálni (akkor még csak 1 oltása volt meg, rá pár napra kapta a 2. oltást), hatványozottan figyeltem, hogy merre sétálunk, nehogy kakit vegyen fel, vagy ilyesmi. Más kutyákkal nem találkozhatott.

Nem lett semmi baj, most már 4 hónapos :)

Szóval vidd ki nyugodtan szerintem is, de ha nincs még meg az összes oltása, akkor azért figyelj rá nagyon!

2011. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ARanyos neve szép kutyád,kérdező. Ha nincsen meg az össze oltása,akkor is viheted sétálni csak ügyelni kell,hogy szocializált legyen ne szegyen össze rossz dolgokat.
2011. nov. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem kaukázusi juhászom van most 1,5 éves és őt akkor vittük sétálni először amikor megkapta a 3. oltását... ;)
2011. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 felnőtt goldenem van :) mi akkor vittük előszőr sétáltatni őket amikor megkapták az oltást fertőzések ellen , gondolom tudod te is milyen kíváncsiak , még valamit megennének amit nem kell : )
2011. nov. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát :)

Akkor mikor már legalább a 3.-ik vagy a fertőzések elleni oltást/oltásokat megkapta akkor viszem sétáltatni^^

Mégegyszer köszönöm ! :)

2011. nov. 5. 16:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Már nyugodtan vihetnéd. A szocializáció ebben az életszakaszban és ennyi oltással már sokkal fontosabb kellene h legyen.
2011. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ma volt meg az első sétálása ^^ de még csak az utcában, úgyhogy nem lesz semmi baja:') és nagyon ügyes volt^^
2011. nov. 6. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!