Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szenzoros karomvágó nektek...

A szenzoros karomvágó nektek működik?

Figyelt kérdés

Vettem egy QuickFinder szenzoros karomvágót, de nem értem, miért nem szuperál nálam. Akármit teszek a pengék közé egyből pirosra vált, majd ha azt elveszem, zöld lesz.

De akár a kutya körmét (és a kutya körmének bármely részét: mancstőnél, középen, köröm végén), akár egy papírdarabot, tollat, virágszárat, ceruzát vagy az ujjamat próbálom oda a szenzorhoz, mindig egyből pirosra ugrik. Most így hogyan tudom biztonságosan használni? Vannak erről tapasztalataitok?


2011. nov. 4. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát...Nekem az a véleményem erről a szenzoros karomvágóról,hogy a kutyának a körmét be is törheti...Az én kutyámnak nem szenzoros karomvágója van,hanem sima és az a legbiztonságosabb a kutyáim számára..Ha betöri a kutya bármelyik körmét,akkor el is fertöződhet...onnan pedig nincs visszaút,kivéve,ha amputálják...Bocsánat,hogy erről írok...Használhatni használhatod,csak vigyázz nagyon a kutyád körmeire! :)
2011. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!