Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Butcher's kutyatápról...

A Butcher's kutyatápról vélemények?

Figyelt kérdés

[link]

egész jónak tűnik az összetevők alapján..


2011. nov. 5. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem. sajnos írni mindent lehet. Én is jól megfürödtem a mostani táppal. Hirdették,hogy 2500 forintra van leárazva 15 kgos ciambellina olasz táp. vettem egyet. megeszi a kutyám, de irgalmatlanul szeles eledel,
2011. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igen írni írhatnak bármit,csak azért kérdeztem rá mert a tesco-ba ez is egy új márka NEM a tesco gyártja csak forgalmazza és ahogy olvastam jónak tűnt meg árban is elég jó volt..gondoltam felteszem a kérdést hátha vki vett már ilyet a kutyájának..
2011. nov. 5. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:

hát én vettem kölyöknek való konzervet, de csak ízesítőnek, nedvesítőnek kevertem keveset a táphoz, szal sokat nem tudok róla


szerintem lehet adni kutynak, mondjuk keverve egy jobb minőségű táppal és így is lehet spórolni kicsit

2011. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az összetétele nekem jónak tünik, de horrordrága a hasonló összetételü tápokhoz képest.
2011. nov. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem vennék ilyen nevenincs tápot. Annak idején húsiparnál dolgoztam, és ott gyártották a Purina tápokat. Valamelyikbe szinhust tettek, valamelyikbe csak a csontot darálva.
2011. nov. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem akartam venni , csak megkérdeztem hátha etetett vki ezzel a táppal..igen mondjuk keverve vmivel jó lehet..
2011. nov. 6. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!