Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos kutyakölyöknek hány...

3 hónapos kutyakölyöknek hány gramm tápot kell adni egy nap?

Figyelt kérdés
Egy Rhodéziai Ridgeback-ről van szó.A tápon,amit adok, 41O gr. ír napi adagnak.Nem sok ez?Megenni megeszi mind,4 adagban,tehát 1OO gr. egy etetésnél.Csak az furcsa nekem,hogy egy 27 kilós kutyát is ilyen faja táppal etetünk és annak a napi adagja 34O gramm.S ez az adag tökéletesen elég neki.A kiskutyus most 11 kiló.
2011. nov. 11. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt a kérdést akartam kiírni... de az én kutyám Border collie.
2011. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Royal Canin tàpròl van szó?
2011. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kölyök és a felnőtt kutyák teljesen más tápanyagokat igényelnek, más elosztásban. A kölyök és a felnőtt táp tartalma is eltérő. Etesd nyugodtan annyival, amennyi rá van írva :)
2011. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem Royal Canin....
2011. nov. 11. 19:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs 30% felett a fehérjetartalma, akkor nem lesz gond. Etesd annyival, amennyi rà van írva :)
2011. nov. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Akiteki ***** válasza:
Ha túl kövérnek látod, adj kevesebbet...
2011. nov. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen,az összetétel eltérő.Csak az adag tűnt először egy kicsit soknak.De megeszi,nincs gond.Esetleg a kétszeri etetésnél lesz egy kicsit fura...Egy ekkora forma kutyába ennyi táp :)
2011. nov. 11. 19:21
 8/10 A kérdező kommentje:
24% a fehérje.Gondolom azért csak ennyi,hogy ne növeljen hamar tömeget,ami esetleg az ízületek,csontok egészségére menne...BOSCH tápról van szó,nekünk nagyon bevált.Köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 11. 19:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a tápot.. A fehérje jónak tűnik.

Azt nézd még meg, hogy mennyi a kakija.. Ha soknak találod, érdemes tápot váltani, mert csak átszalad rajta a táp java része..

2011. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem sok a kaki,sőt,mintha kevés lenne ahhoz képest,hogy mennyi megy befele táp formában :) Itt Németországban elég sokan etetnek ezzel a táppal,mi is itt ismertük meg.Köszi a válaszokat.
2011. nov. 11. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!