Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bichon frisé kutyát lehet a...

A bichon frisé kutyát lehet a kertben tartani? ÍRJATOK!

Figyelt kérdés
még írjatok kis termetű kutyákat olyanokat amiket kinnt is lehet tartani és a bichon frisének még hogy hogyan viselkedik kinnt-bennt. és kicsi kutyákat! kössz
2011. nov. 13. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kimondottan egy kerti kutya. Inkább a szoba kategóriát erősíti. Úgy tudom, a westie amit lehet kint.
2011. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem lehet kint tartani. Még a Westiet sem!! Úgy általában, a kistestű kutyákat nem igazán ajánlott kertben tartani. Nem is tudom, ez az olyan társasági fajtákkal kapcsolatban, mint ez is hogyan juthat az emberek eszébe.......
2011. nov. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem tűri meg egyáltalán a házban a kutyát, az ne vegyen.
2011. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az összes szobakutya szobába való, nem kertbe.

Kertbe olyan fajtát vegyél, aminek a jellem olyan, hogy nem igényel folyamatos emberi társaságot. A pásztorkutyák többsége pl. ilyen. Velük is foglalkozni kell, csak nem akarnak reggeltől estig körülötted sündörögni.

2011. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem őt egyáltalán nem lehet kint is tartani.De ha kistestűt szeretnél,és néha még be is akarod engedni akkor én ajánlom a spánielt,mert őt lehet kint is meg bent is tartani,de semmilyen bichont nem lehet kint tartani(nekem bolognesem van).
2011. nov. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igazából benti kutya,de mi is kint tartjuk,csak estére hozzuk be,de télre a nap nagyrészében bent van(vagy a garázsban),de kinti kis kutya nem sok van,de van 1-2:

welsh corgi pembroke,beagle(ez kicsit nagyobb :D)

2011. nov. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

NEM

ezek benti kutyák nem kintre valóak ,sokkal érzékenyebbek az időjárási viszontagságokra arról nem is beszélve hogy a társasági kutyák benne van a nevében is az ember társaságába szeret lenni..már a szőrük miatt sem érdemes kint tartani mert hamar össze koszolódnak.. az hogy hogy viselkedik bent az nevelés kérdése..


nekem is bichon frise-m van és ahonnan hoztuk 1 évesen már kertes házba lakott de mindig bent volt tartva és csak amikor jó idő volt akkor volt ki engedve a többi kutyához de a nap nagy részét bent töltötte sőt volt egy kutya ajtó amin a kistestű ebek ki be járkálhattak de ő mindig bent volt és csak a dolgát ment ki végezni..

már 8 éve él velünk panelba és nagyon hamar szoba tiszta lett ,nagyon jó kutya soha semmit nem szedett szét jó mondjuk egy évesen kaptuk de akkor is..mondom nevelés kérdése hogy viselkedik a kutya..


A KIS KUTYÁK NEM VALÓAK KINTRE ,EGYIK SE MERT MIND SZOBA KUTYA!!

2011. nov. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!