Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vegyek angol bulldogot?

Timoking kérdése:

Vegyek angol bulldogot?

Figyelt kérdés
Imadom a kutyakat es nagyon megtetszett ez a fajta, sokat olvastam rola, nem vagyok kezdo ebben a temaban, mar tobb kutyam/macskam volt. Van kertes hazam, es szeretnem a velemenyetek kerni, hogy mit gondoltok a valasztasomrol.
2011. nov. 13. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, ez a fajta nekem is tetszik. Egy időben én is szerettem volna, de azt el kell ismerni, hogy nagyon kényes. Rövid orra miatt érzékeny a hidegre, melegre egyaránt.
2011. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy milyen tartási körülményeket képzeltél el a számára.
2011. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél! De nekem!
2011. nov. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen korulmenyek? Hat mint mondtam ertes hazam van, de nem szeretnem beszoktatni a kutyat a szobaba. a garazsba van egy "agy" a kutya szamara, es ott eleg meleg van.
2011. nov. 13. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kimondottan kerti kutya. Ismerősömnek van egy, az egész nap képes egy fotelban punnyadni...egyszóval, nem egy hiperaktív kutya.
2011. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk van kettő. Szintén kertes ház, viszont ők ki-be járnak. Csak azt akarom mondani, hogy gyakran nem azért vannak bent, mert fáznak, esetleg nagyon meleg van kint, hanem mert irtó emberfüggők. Ők társasági kutyák, nem véletlenül ajánlják őket benti tartásra.


Nem lebeszélni akarlak, mivel feltételezem télen, nyáron esőben, is szánsz majd arra több órát, hogy a kutyával foglalkozz.

2011. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha szeretnek bent lenni akkor ki vagyok en hogy megakadalyozzam? A szereti akkor megfogadom a tanacsot es engedem hogy ki-be jarkaljon. Mar volt egy kutyam nkm is ami a hotelban aludt XD
2011. nov. 13. 13:26
 8/8 Tyler913 ***** válasza:
Fel vagy keszulve arra,hogy ez az egyik legkenyesebb fajta? Nagyon jo helyrol kell venned (150e+),de meg ugy is oda kell figyelni a tartasara,taplalasara,a pofaredok tisztitasara,stb.Es ha minden osszejon,se elnek tul sokaig.
2011. nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!