Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kaját tudok csinálni?...

Milyen kaját tudok csinálni? Párizsiból, májkrémből, kenyérből ha esetleg főzni tudnék valahogy az is jó lenne!

Figyelt kérdés

Eddig a fantáziám ezek közül annyira juttot hogy kenyeret megkentem májkrémmel és szeleteltem rá párizsit és tettem rá kutyatápot! 1 perc allatt megette :D


Lécci ne mondjátok,hogy miért etettem ilyen moslékal a kutyám!Nem maradék hanem külön vettem a kutya hütőjébe kaját,de annyi pénz volt nállam hogy ilyeneket tudtam venni!Lehet esetleg valami mást csinálni belőle?


2009. máj. 9. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Sok kutya szereti a felvágottakat,a miénk is szokott kapni minden nap,ha mi eszünk.

Hogy főzni mit lehet ilyesmiből,azt nem tudom.

Mi sóher időszakban szívet szoktunk venni,kb.350-400 ft kilója.Ez elég 3 napra,mert rizs vagy tészta azért mindig van otthon,azt főzünk hozzá.

2009. máj. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értem!

Köszönöm!

2009. máj. 9. 22:35
 3/10 A kérdező kommentje:

Most a kutyának ezek vannak sajnos csak itthon hétfőn jön meg a rendelésünk!És holnap nincs nyitva semmi!

Csak olyan hülye vagyok hogy nem néztem meg pénteken hogy van-e még elég kutykaja itthon!És most ennyit tudok nekik nyújtani!Meg vaj száraztáp ésméz van itthon!

Csak szívesen csinálnék holnap neki valamit saját kezűleg!De ha mást nem rendelek neki is kaját :D mert vasárnap mindig valami különlegeset kap!

2009. máj. 9. 22:40
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak szívesebben csinálnám én neki a kaját!
2009. máj. 9. 22:40
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
megfogja érteni.:)
2009. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor eddig maradok a szendvicsnél!De még délig/reggelig változhat az étrend :D
2009. máj. 9. 22:45
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Meg esetleg vasárnapi maradékbol is potolhatsz!! Mondjuk ha lene egy kis paprikáscsirke !!?? na mindegy, adj neki egy kis májkrémest, parizelest ez kitart hétföig.
2009. máj. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

oké!

De anyáék haza jöttek este és bevásároltak a Tescoba és így tudok neki főzni levest meg marhapörit meg egy kis kutya desszertet!

Szóval nem fog éhen halni!

2009. máj. 10. 09:49
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Szegény kutya :-(
2009. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Miért szegény?

Nem értem,de legalább jót evett,játszott,sétált,úszott ma és jól érezte magát!

2009. máj. 10. 14:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!