Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolha nyakörv, vagy csepp a...

Bolha nyakörv, vagy csepp a jobb? Melyiket vegyem meg, melyik jobb, illetve hatásosabb?

Figyelt kérdés

8 hetes tacskó kiskutyám van, voltam állatos boltba, de ott azt mondták nincsen akkora nyakörv ami a kutyusomnak kellene.

Cseppet lehet már 8 hetesen adni neki? Vagy keressek olyan kutyasampont ami jó neki?

Nem bolhás, állatorvos is látta és ő is mondta, hogy nem bolhás de inkább csak szeretném megelőzni. Hogy tudnám ezt megoldani?

Köszönöm a válaszokat!

25/L



2011. nov. 15. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Legtöbb bolha nyakörvet méretre lehet vágni.Szóval ha venni akarsz én ezt ajánlom.
2011. nov. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem is tudok olyan bolhanyakörvről, ami ilyen pici korában felrakható lenne...

A cseppeknél is van kritérium, x kg-nak kell lennie a kutyusnak, vagy x hetesnek..

Advantixnak nézz utána (spot-on), én nagyon elégedett vagyok vele. Ez bolha és kullancs ellen is jó!

2011. nov. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyébként 8 hetes kutyára minek bolhairtó, ha nem bolhás? Kullancsveszélyes helyre úgyse viheted, míg nincsenek meg az oltásai, ha meg más, bolhás kutyákkal kerül kapcsolatba, akkor inkább azokat kezeld le, az veszélytelenebb. Majd ha nagyobb lesz, ráérsz tűnődni a problémán.


Egyébként én a Fronline-ra esküszöm, abból a spray (nem spot on) már egész kicsi kölyköknél is használható. Később meg a Fronltline spot-on nekünk teljesen jól bevált.

2011. nov. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi mind a 3 kutyánknál Kiltix kullancs-bolhanyakörvet használunk, nálunk ez nagyon bejött. A bolhákat már 2 nap múlva szinte nyomtalanul kiírtotta, és ahogy észrevettük, a kullancs néha belemegy, de maghal. Én ezekre a nyakörvekre esküszöm.
2011. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
csepp adventix de mellette a nyakörv is jöhet .
2012. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!