Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » VAn egy 5 hónapos németjuhász...

VAn egy 5 hónapos németjuhász ktyám nm tudunk tőle aludni mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A Német Juhász szuka 5 hónapos kölyök kutyám nem hagy aludni mert kaparja az ajtót és nm tudjuk mi lehet a baj :) A válaszokat köszönöm :) :) :) :) :)
2011. nov. 15. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az a baj hogy kaparja az ajtót, nem?
2011. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmi baja nincs. :) Nekem amikor a havanese szuka kutyusom csinálta 5 hósan én is megőrültem . De csak mert fél egyedül vagy uél egyedül a unatkozik. Merítsd ki nappal és ha fél egyedül a helye lehet a szobádban is.

:) :)

2011. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem is az
2011. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy hagyd kint ,mert nem akarod később lenevelni arról hogy bemenjen a szobádba
2011. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja,unatkozik.Ha nem akarod hogy benti kutya legyen semmi kép ne vidd be ilyenkor,mert akkor később nagyon nehéz lesz kiszoktatnod!
2011. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mennyit és hogyan foglalkoztok vele? Mit csináltok, amikor kaparja az ajtót?
2011. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hm.. Az én kutyusom az első éjszakától kezdve átalussza az éjszakákat.
2011. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösznöm mindenkinek a tanácsot a szobámba semmiképen nem szeretném engedni mert tesóm alergiás a kutya szörre
2011. nov. 16. 06:44
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem szintén németjuhászom van, este semmi gond nincs vele viszont rossz szokása h havonta 1-2x mikor már nagyon unatkozik vagy ugygondolja h keveset sétáltunk aznap akkor felébreszt mintha leakarna menni és mire összeszedem magam visszafekszik aludni és kirángatni se lehet xD


csak az unalom teszi, valami rágnivalót vagy játékot vegyél neki :D

2011. dec. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!