Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek milyen emlékezetes...

Kinek milyen emlékezetes élménye van a kutyájával?

Figyelt kérdés

11. szülinapomra kaptam egy staffordot (keverék)(kan).

Egy nap kivittem sétálni és két kutya nekem jött.

A kutyám Mocsok(az a neve) nem hagyott cserben megmentett.

A kutyák akik megtámadtak:Németjuhász,Dalata keverék

Tudom nem nagy dolog de nekem sokat jelentett:)


Írjátok le ti is milyen élményetek volt a kutyátokkal :)


2011. nov. 16. 18:42
 1/6 Synesztro válasza:
Én bevallom kissé szemét voltam, télen az akkor fél éves német juhászommal amit a barátom lefogott míg átértem a tó túloldalára átuszattam 1 kis tavat!Miután kijött a vízből, beleharapott a lábomba, és hazáig nem tudtam leszedni róla nem engedett el!Azóta is ő a kedvenc kutyám, és ha bárki bántana a jelenlétében noss..... az hozzon magával hullazsákot!:) a másiknál pedig ki mentünk a kaukázusimmal a dunára, és este felé járt már az idő, ő meg eltűnt a bokrok mögött!Bevallom féltem hogy hova lett 1szer csak rázkódott a bokor és én úgy felsikítottam mint állat, 1 sérült nagy vadkacsa át rajtam és a cangámon, az 50 Kg os kutya utána, én meg felborultam!A kacsa túlélte még el tudott evickélni, én meg hatalmasat röhögtem!:)
2011. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez jó kis sztorii :)
2011. nov. 21. 16:52
 3/6 Selektra válasza:
Az enyém beleszart a cipőmbe! -,- LOL! XD
2011. nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

komolyan xdd fúhhh... :S xdd

ez nagyon nagy xd

2011. nov. 24. 14:26
 5/6 anonim válasza:
A régi kutyámal a legjobb talán az az idióta feje volt mikor kicsit lenyirtuk a szőrét Nyári frizurára...Azt imádtam ugy nézett ki mint egy pudli..miközben olyan tacskó dobberman keverék lehetett...érdekes volt..xD Az újjal meg az hogy most tanítjuk sz "ülj" parancs szóra...és mindig kap jutalom falatot...Az egészugynézki hogy már a kpuban adok neki egyet és mikor felérek a házhoz őmár előre rohant és leült a lépcsőn..és néz mint egy jó kiskutya..xD És mintha azt mondaná "na ide a kaját...fárasztó ülni.." :D
2011. nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
XD furi kutyus lehet :D
2011. nov. 28. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!