Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a rottweiler...

Mi a véleményetek a rottweilerekről?

Figyelt kérdés

Mindent írjatok le amit gondoltok róluk!

-Milyen a tulajdonságuk?

-Hogyan kell őket rendre tanítani?

-Mennyit eszik nagy korában?

-Szeretitek ezt a fajtát?

-Nektek van?

A válaszokat előre is köszönöm :) Bocsi ha túl sok a kérdés de nagyon imádom ezt a fajtát és kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is! Nekem is van egy kicsike (3,5 hónapos) és nagyon szeret játszani *-*


2011. nov. 16. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is első 3 kérdés = Google a barátod sok mindent leirnak a fajtáról.



Én imádom ezt a fajtát nagyon szép a testfelépítésük és főleg a pofája. Sajnos nincs :( de jobban örülök anak,hogy menhelyről hoztam kutyust :)

2011. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van,most 2 éves.Arra nagyon figyelj ,hogy türelemmel most tanítsd meg mit szabad s mit nem különben fenevad lesz.Sokat kell sétáltatni ,hogy megszokja az embereket meg más kutyákat.Egyébként nem agresszív ,szeretí a gyerekeket,és jó házörző.Nálam kint él az udvaron nem igényes de a rendszeres ápolás nem árt.
2011. nov. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: megnéztem már háromszor is de nem azt adja meg amit beírtam...több féle képpen írtam be! :( Én is imádom...nagyon játékos kis jószág...de néha vadul :D Második válaszolónak is köszönöm :) Próbáljuk arra nevelni,hogy a másik kutyával/kutyákkal is jóban legyen de mi azért vettük,hogy őrizze a házat és csak minket szeressen ;D Persze senkire ne támadjon rá csak ha valami olyat csinál az ember amit nem kellene ;)
2011. nov. 17. 17:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj és azt kihagytam,hogy az udvaron van és nagyon jól eljátszik a többi állattal :D
2011. nov. 17. 17:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!