Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen egy átlagos napod a...

Milyen egy átlagos napod a 3,5 éves kutyusoddal?

Figyelt kérdés
És milyen fajta? Nekem Bichon Havanese,fehér,kislány :)
2011. nov. 22. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem 3,5 éves a kutyám.
2011. nov. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már azt sem értettem, milyen óhatatlan nagy unalom viszi rá az anyukákat, hogy kutya helyett gyerekkel tegyék fel ugyanezt a kérdést, de látom, vannak náluk rosszabb helyzetben lévő emberek is...:)
2011. nov. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert másfél éves a kutyám...Majd 2 év múlva nyilatkozom.
2011. nov. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért érdekes az hogy 3,5 fél éves? Egy 1 vagy egy 5 éves kutyával máshogy foglalkozol vagy mi??? :D
2011. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem áprilisban lesz két éves a havanese kutyusom :)

De nagyon JÓ !! Szintén fehér és a legszebb havanese a földön!! *_*

2011. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

úú de lecsesztetek :D első,jólvan akkor :D

mi az,hogy nagy unalmamban?? én nem vagyok anyuka. csak kíváncsi vagyok rá,miért baj? :D jó lehet rosszul fogalmaztam,nekem olyan idős a kutyám,de persze 1 évestől 12 évig mondhattok :D

2011. nov. 22. 15:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Átlagos.
2011. nov. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na nem mondod, hogy nem vagy anyuka..:D szövegértés egyes. Ezt gyakorold, ha nagyon unatkozol:)
2011. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nos én kedvesen válaszolok úgy döntöttem, mert kedvem van válaszolni neked. :)

Szóval másfél éves pincsi keverékünk van, örökbefogadott kutyi. Panel lakásban lakunk 3-asban, férjem, én és Lizi kutyusunk. Napi 3-4-szer levisszük sétálni, először kora reggel, aztán dél-3 óra közt és este lefekvés előtt. Ez a minimum, ebből du-i olyan hogy elengedem a parkban és játszik, futkos. Másik két séta rövidebb és pórázon zajlik. De van hogy még du leviszem az esti séta előtt vagy délelőtt ha van időm leviszem mégegyszer ha jó idő van. Naponta 1-szer vagy kétszer kap enni, attól függ kéri-e a kaját, mert van hogy köszöni de ott hagyja. :D

Az egész lakásban jöhet-mehet, s ha tévézünk, köztünk fekszik az ágyban és felváltva simizzük. Kislány, de gondolom kitaláltad a Lizi névből. Most készülünk ivartalaníttatni. Remélem nem baj, de belinkelem a képét is neked hogy kiről beszélek. :)

[link]

Van két tengerimalackánk is, ők előbb voltak. Ha ők nem lesznek már, tervben van még egy kisméretű kutyus menhelyről vagy telepről esetleg. :)

2011. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes,aranyos választ! :) Nagyon ari a kutyid. Ilyesmiket várok még :)
2011. nov. 22. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!