Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy agár?

Mennyibe kerül egy agár?

Figyelt kérdés
Magyar agár kan kiskutyát szeretnénk vásárolni tenyésztőtől kiállítási minőségben..kb. mennyibe kerül egy kan kiskutya?Mert tudom hogy nem becsülik meg eléggé Őket és olcsón hozzájuk lehet jutni..de mégis szeretném tudni :)
2011. nov. 22. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
hát sok mindentől függ, milyenek a szülők, van e törzs könyve honnan veszed meg ilyenek. De szerintem minőségit 40-50 körül kapsz.
2011. nov. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mint írtam..tenyésztőtől kiállítási minőségben..szerinted akkor szaporítótól venném????????????
2011. nov. 22. 17:10
 3/6 Akiteki ***** válasza:
100%
Tegyél félre 70 ezret, annál drágább biztosan nem lesz.
2011. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Már néztem kennelt is a Kucorgó-Dombit :)
2011. nov. 22. 17:29
 5/6 Akiteki ***** válasza:
Nocsak! Mindenki Orsiéktól akar kiskutyát! Jó választás! Szólok majd Diónak, hogy igyekezzen, mert mindenkinek az ő kölyke kell.:))
2011. nov. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok az aki tegnap a magyar agaras kérdést tette fel :) Én örülnék ha egy kan kiskutya összejönne :)
2011. nov. 23. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!