Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta hasonlít...

Melyik kutyafajta hasonlít leginkább a farkasra? S amely viszonylag könnyen be lehet szerezni? (Ismertebb fajta)

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

legjobban a csehszlovák farkaskutya hasonlít rá, [link] ,de nehéz beszerezni és sok benne a farkasokhoz hasonló tulajdonság (mivel félig farkas)

a német juhászok testalkatban hasonlítanak (bár egy koromfekete németjuci eléggé farkasos tud lenni :P)

2011. nov. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
meg a malamut hasonlít még,de az meg inkább színben (első voltam)
2011. nov. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
husky
2011. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Akiteki ***** válasza:

Ne a kinézete alapján válassz kutyát, hanem hogy melyiknek a jelleme tetszik leginkább.

Érdeklődj a csehszlovák farkas, német juhász, malamut, husky iránt, mind teljesen eltérő természetű, más gazdához illenek.

2011. nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Nekem egy Szibériai Huskym volt az nagyn hasonlitott a farkashoz meg a vonitása is olyan volt. Elég konnyü azt a fajtát beszerezni és nagyon kedves kutya.
2011. nov. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Akiteki ***** válasza:
Igen, sajnos minden sarkon szaporítják. És utána dugig vannak a menhelyek, mert nem való mindenkinek.
2011. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

szia!


Szerintem a legjobban (a cseh kivételével) a lajka hasonlít (kelet-szibériai, nyugat-szibériai). Az még nagyjából természetes fajta, nem olyan, mint a husky és a malamut.

2011. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
lajka,németjuhász,husky,malamut,csehszlovák farkas kutya ezek farkasra hasonlitanak.
2011. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Akiteki ***** válasza:

A husky meg a malamut természetellenes fajta? :)))

Ezt is felírom a hülyeséggyűjteményembe. Örülök, hogy csatlakoztál, vannak már egy páran:)))

2011. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

Kedves Akiteki!


Nem úgy értettem.A lajka még nincs úgy túltenyésztve, mint a husky és a malamut. Nem annyira kiállítási. én így értettem, persze, kivételek azok a huskyk, amelyek ma is dolgoznak a hideg tundrákon/jégmezőkön. Nem is olyanok, mint a magyar malamut, husky. A lajka még olyan, mint régen. (de lehet, már nem sokáig...)

2011. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!