Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Királytanyai Mudi Kennel -...

Királytanyai Mudi Kennel - tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Érdekelnének vélemények azoktól, akik esetleg ezt a kennelt választották. :)
2011. nov. 23. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Van néhány furcsa esemény körülöttük, hiába aranykoszorús mestertenyészet, ez így magában sajnos nem mindig elég... Én máshonnan választottam, pedig ez lett volna legközelebb, a távolság legyen a legutolsó dolog, ami befolyásol a döntésben, hiszen kb. 15 évre választasz társat. Olvasgasd a netboard.hu Kutyafajták - Mudi fórumát, sok tenyésztő ír oda, kicsit jobban képben lehetsz, ki milyen, tesznek fel a kutyáikról aktuális képeket, szóval érdemes! Sok sikert és örömöt a leendő mudidhoz! Ha gondolod, írhatsz privátot is!
2011. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Írtam privátot! :)
2011. nov. 23. 23:22
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Hát...én nem vagyok a fajta kedvelője, de erről a tenyésztőről már nagyon sokat hallottam. Egy biztos, ha elmész hozzájuk, megnézed a kutyákat, a tartási körülményeiket, beszélgetsz pár órát a tenyésztővel az sokat elárul...
2011. nov. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
62%
Nem emlékszem, hogy valaha beszéltünk, leveleztünk, kutyáinkat személyesen bemutathattuk, vagy bármiféle kapcsolat lett volna köztünk. Következtetéseket levonni tapasztalatok nélkül, és félinformációk alapján véleményt irni nem fair. "Furcsaságok" pedig vannak mindenhol, még akkor is ha a legjobb szándék vezérel bennünket. A televízióban is az a hírértek ami rossz, és lehet rajta csámcsogni, még akkor is ha mellette száz jó dolog történik. Üdv királytanya
2012. jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Demján Vera válasza:
100%

Munkakutyásként (segítőkutyákat képzek), nagyon fontos számomra a jó idegrendszer, a kiegyensúlyozott viselkedés és a jó szociális kézség minden kutyámnál. Nekem több, többek között terápiás kutyaként is aktívan dolgozó mudim van a Királytanyai Kennelből.

Amikor terápiás munkára kezdtem mudit keresni, nagyon fontos volt, hogy Tibi megkérdezte: ugye tudom, hogy a mudi kemény munkakutya, és bármennyire odafigyelve választjuk ki a kölyköt, bármennyit dolgozom is vele, a rizikó benne van, hogy mégsem lesz alkalmas a munkára?

Nem akartak minden áron kölyköt eladni, és soha nem árulnak zsákbamacskát.

Menj el egyszer hozzájuk, és próbáld ki, milyen, amikor legalább tíz mudi szeretne egyszerre az öledbe ülni :-)

2012. márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!