Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tulajdonképpen mit látnak a...

Tulajdonképpen mit látnak a kutyák ha meglátnak 1 embert, aurát kisugárzást, . Mit?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
aki kinyitja a kutyakonzervet...
2011. nov. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%

[link]


kb ilyesmit, mivel tudomásom szerint fekete-fehérben látnak...

2011. nov. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem csak fekete-fehérben látnak, habár ezt sokan így tudják.

[link]

2011. nov. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem is egy fekete fehér fiatalférfinak látnak?:) hmmm dejo nekem:)


Egyébként tényleg igaz h nem csak fekete fehérbe hanem kissé szinesen de nem annyira élénk szinűen mint az emberek. Továbbá sztem a kisugárzás ugy működik mint a vak embereknél,ha egyik érzékszerveede nem eléggé működik akkor kénytelen vagy a többire hagyatkozni és akkor azok megerősödnek,pl a kisugárzás,tapnitás,hangszín,szagok stb. egy kutyánál pont igy mutatkozik meg.

2011. nov. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Akiteki ***** válasza:
61%
Főleg, ha az illető Csernobilból jött, akkor még sötétben is látja.
2011. nov. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak téged látnak, kicsit átszínezve. Emellett érzik a szagodat, ami segít beazonosítani, hogy ki vagy, mert a látásuk nem túl jó (kb. 10 m-ről már nem mindig vesznek észre, ha nem mozogsz). A kisugárzás nem látható dolog, hanem a személyiséged és a hangulatod alkotja (de ezt te is megállapíthatod egy másik emberről: ez egy patkány, az jó fej lehet, amaz meg tiszteletet parancsoló személyiség).

Az aurában meg nem hiszek.

2011. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Még akkor mindig nem tudom mi a valóság.

1 történet

Mit látott az a képzett őrzővédő kutya rajtam, amelyiknek a portájára bementem, persze gazda után, és a nyakamba ugrott szinte, úgy örült, meg is nyalt majdnem.

Mi van ilyenkor?

Mert hogy mindenkivel ezt nem játsza el mikor bemennek hozzá az 100% !!!


És miért van hogy a cigányokra eleve bevadulnak?..... még akkor is ha új taggal találkoznak tehát semmi régi ismerős.

2011. nov. 25. 20:21
 8/9 Akiteki ***** válasza:
A szagodból érzik, hogy milyen vagy.
2011. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vannak emberek, akik szimpatikusak a kutyáknak, és vannak, akik nem. A nagymamám pl. csendes, halk szavú, imádnivaló, igazi nagymama, és még az olyan kutyák is megmorogják, akik egyébként a légynek sem ártanak. Nyilván az ellentéte is igaz.

Én is a szagra szavaznék, sokkal mélyebb benyomást tesz egy kutyában, mint a látvány.

2011. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!