Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normalis hogy 16 napja tuzel...

Normalis hogy 16 napja tuzel a kutyam, es meg semmi jele hogy felvenne a kant?

Figyelt kérdés
Ez a 16-ik napja ha jol szamolom,de lehet 1-2 nappal tobb is,es meg semmi jelet nem mutatja hogy felvenne a kant.Ugy tudom 9-13 nap szoktak fogamzokepesek lenni,de el is huzodhat.Valoszinu nalunk huzodik,de ennyire?ez normalis?
2011. nov. 25. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
progeszteron szintje mennyi?
2011. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamit rosszul csináltatok, ebből már nem lesz kiskutya. Hálistennek, mivel egy tenyésztő nem itt kérdezgetne.
2011. nov. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem is volt cel a kiskutya.Pont amiatt szamolgattam,hogy tudjam mikortol kulonitsem el oket egymastol,mikortol latom hogy felvenne a kant.Ez lesz az elso tuzeles,ezutan ivartalanittatva lesz,ezert nagyon fontos hogy tudjam mikor lesz fogamzokepes,mert kanom is van.Viszont most megijjedtem hogy ez nem igen normalis hogy igy huzodik,es nehogy baja legyen.vagy nem lehet?meg attol feltem nehogy ne mutassa jelet es tudtomon kivul megtortenjen a baj.
2011. nov. 25. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy mi történik ha utána ivartalanítva lesz hisz azt akkor is lehet ha vemhes, persze jobb lenne ha nem jönne össze a dolog
2011. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eddig nem lettek elkülönítve a kutyák? Hát akkor viszont már valószínű megtörtént a baj, csak nem vetted észre.
2011. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jah ha eddig nem különíteted el akkor lehet hogy már meg is történt és azért látod hogy nem veszi fel a kant..
2011. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!