Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ajándék ez egy kutyának?

Jó ajándék ez egy kutyának?

Figyelt kérdés

Szóval, lesz az egyik barátunknál egy összejövetel, annak ürügyén' hogy a kutyájának van a szülinapja :)

és arra gondoltam h csinálok a kutyunak ajándékot,

tejbegrízre gondoltam, amit formába öntök, és a tetejére tennék egy falat kolbászt . Szóval? :)

Szóval ha már kutya szülinapi parti akkor arra gondoltam h miért ne lepjem meg tényleg valami különlegességgel :)


2011. nov. 27. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Most boccs,tudom,hogy utálni fognak a kutya fanok,de

minek az ilyesmi?Meg még ajándék is...

Az ilyesmi azért kicsapja a biztosítékot...

2011. nov. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jó ötlet csak én inkább egy kis olvasztott csokival önteném le hidd el imádná.Külömben mi is megtartottuk a kutyám névnapját mindenki hozott neki valami különlegességet sőt ugyanugy kapott karácsonyi ajándékos is mint bárki más a családban.Sajna már nem élde 14évig volt családtag.
2011. nov. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Akiteki ***** válasza:

Tejbegrízt szegény kutyának?

Inkább vigyél neki valami sípolós játékot, ahelyett hogy összevissza etetitek más kutyáját, aztán majd f...ni fog egy hétig.

2011. nov. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

elsőnek,

ezzel kezdtem h ez csak ilyen ürügy ok az összegyülésre. no mert tenyleg szülinapo a kutya. aztán meg miert ne. en se vagyok ilyen nagy háziállat ajándékozó, de igazából semmiből se tart.. csak ugy ateljesség kedvéért vinni vmit az ebnek.. - a lónak is visznek almát vagy répát amikor mennek a gazdik lovagolni pl...



akitaki vagy kicsoda... azt nem szeretnem h f..sson azt nme szeretnem hogy ez a kis vicc' a kutyaegeszsegenek rovasara menjen..epp ezert is kerem ki a velemenyeteket... :(

2011. nov. 27. 00:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet, nem minden kutya gyomra bírja az ilyen ételeket. Inkább vegyél neki egy rágókát, labdát vagy kötelet, amivel szeret játszani meg egy csomag jutalomfalatot.
2011. nov. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tejbegríz nem ép az a tipikus kutya étel. Süss inkább neki egy grillcsirkét fűszerek nélkül! Jobban örülne neki! (Csokit meg vélelenül se adj a kutyának, az számukra méreg.)
2011. nov. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

tejbegrízt felejtsd el, nem kutyának való.... inkább egy ilyet :))

2011. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! végülis vettem neki egy rágókát... attól ő is boldognak tünt meg mi s jól éreztük magunkat :)
2011. nov. 29. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!