Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Augusztus 19. -én született...

Augusztus 19. -én született Labradorom (ma 15hetes) 8.5kg. Ez megfelelő test súly?

Figyelt kérdés
Csak azért mert én picinek érzem a kutyámat. Mekkorának kéne lennie egy ilyen idős labradornak?
2011. dec. 2. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy normál súly. Bár nem volna baj ha egy kicsivel több lenne rajta. Nekem Pulim van 5 hónaposan 10kg volt most 6 hónapos és 13 kg de nem kövér
2011. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igazábol többet is adok neki mint amennyit kéne mert napi 190grammot kéne kapnia 3étkezésre szét osztva és én 3x 75 grammot adok neki:D
2011. dec. 2. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
vékonynak néz ki? [link] ez a kicsikre is érvényes... bár azzal egészíteném ki, hogy kölyköknél jobb ha vékonyabb mint ha túlsúlyos mert így nem terheli az ízületeket
2011. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rhodéziai Ridgeback kutyusunk van,augusztus 17-i születésű.Felnőttkori súlya közel áll a labradorhoz,egy pár kilóval esetleg több a RR.A mi kutyunk most 15 kiló és inkább soványnak mondható.Nem szeretnénk elhizlalni,gondolom az okokat tudod,hogy miért.Marmagassága jelenleg 45 cm.Szerintem a 8.5 kiló egy kicsit kevés,habár egy kép sokat segítene.Esetleg a szülei méreteit tudod?És szuka vagy kan a kiskutya?
2011. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!