Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek miért lehet ez?

Szerintetek miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Az 1 éves Bullmasztiff kan kutyám, amikor anyukáméknál van (ahol van egy 2 éves kan mopsz) teljesen oda van a mopszért, nyalogatná, ráteszi a tappancsát, stb... a mopsz meg megharapja, morog, LETEPERI!!!!! a bullmasztiff meg sír és bepisil. Mindig ezt csinálják. De a bullmasztiff keresi a mopszot... Szóval nem értem. Miért lehet ez szerintetek?? Nem értem a kutyámat, pedig senkinek sem hódol be, sőt idegen kutyákkal ha találkozunk kihúzza magát, morog, és meg kell fognom, nehogy baj legyen. Akkor ezzel az 5 kilós mopsszal miért van ez???
2011. dec. 2. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Talán nem szocializáltad eléggé még kölyökkorában,de talán egy ivartalanítás és némi nevelés még segíthetne rajta,sok sikert!
2011. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezért pisil be csak egy mopsztól?! Nem igaz, hogy nem szocializáltam, a mopszal nőtt föl, és e mellett még 5 másik kutyánkkal. És mindenhova vittük magunkkal. És nem támad, csak látszim rajta, hogy nem alamuszi, szóval CSAK A MOPSZ... akitől bepisil, de mégis imádja őt...
2011. dec. 2. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
A kutyádnak ő a kedvence. Valamiért megkedvelte, és szeret vele lenni, játszani. Ízlés dolga. Ne izgulj, semmi baj nincs ebben.
2011. dec. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!


Nincs itt baj a szocializálással, meg egyebekkel. Annyi a probléma, hogy a mopsz feljebb áll a ranglétrán, mint a bullmasztiffod!

Majd ha a kutyád megkomolyodik, egyszer átveszi a parancsnokságot, onnantól majd a mopsz fog bepisilni.

2011. dec. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A mopsz a falkavezér. Nincs ebben semmi gond, nem a méret a lényeg, mint tudjuk. :)

Ismertem egy ír farkaskutyát, akit egy csöpp francia bulldog tartott szabályosan rettegésben, a szomszéd utcában egy komondort meg egy puli szokott nagyon gorombán leverni.

Ha úgy látjátok, hogy a mopsz átesne a ló túlsó oldalára, vagyis a dominanciája már agresszióba hajlana, azért lépjetek közbe. A bullmasztiff ettől még lehet "kemény" kutya, csak a rangidős mopsznak a fellépése számít, nem a testsúlya.

2011. dec. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok,a mopsra mondtam hogy nem nevelted meg rendesen arra hogy ne harapjon meg indokalatlanul azt a szerencsétlen bullmasztifot!Ez megy nektek,a lepontozás...
2011. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A mopsz nem az én kutyám! Írtam is...
2011. dec. 5. 18:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!