Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom a kiskutyámat a...

Hogy tudom a kiskutyámat a leggyorsabban szobatisztaságra nevelni?

Figyelt kérdés
Nemsokára kiskutyánk lesz.Családi házban élünk,de bent tartanánk.Hogyan lehet mihamarabb szobatisztaságra nevelni őt?Milyen módszerrel?
2011. dec. 3. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:

a legjobb módszer az az hogy 2 óránként kiviszed vagy kajálás ,játék és ébredés után is rögtön ki kell vinni ez kb 2 óránként van , így elég hamar megtanulja.. sok sikert a kutyushoz


milyen fajta lesz??

2011. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mihamarabb sehogy se, csak nagy türelemmel. Figyelni kell a pisilés előtti reakcióit, helykeresés, szaglásás. Inkább szaladj ki esetleg fölöslegesen, akárhányszor, és ha siker van dícsérni kell.

Mi a 2.ról rohangáltunk le, 2 hét alatt szobatiszta lett.

2011. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Remélem a mienk is hamar az lesz..két hét az nagyon jó idő. :)

Az első válaszolónak! Boxerünk lesz. :)

2011. dec. 3. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

biztos nagyon cuki lesz :)

2011. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mint előttem már leirták, énis csak javasolni tudom, hogy légy türelmes! Nekem fél éves kutyám van,de már teljesen szobatiszta! Már 2 után után ki végezte a dolgát! Egyszűen figyelni kell rá,ha kint vagytok és még nem kakilt akkor szaladgálj vele kicsit játszatok! Nekem mindig sikerült beinditani a kakilást! Jutalom falatkával is lehet, még hatásosabb...ha véletlenül besikerült csinálnia míg még kicsi, semmi képen ne csapjál rá, nemszabad! Csak erőteljesen szólj rá! Az már tőled függ, hogy milyen szavakkal, mert később már mindig fogja tudni amikor azt mondod neki, hogy rosszat csinált! Sok sikert!
2012. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!