Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hónapos bernáthegyimnek...

6 hónapos bernáthegyimnek adhatok huslevesből főtt disznócsontot?

Figyelt kérdés

Nem tudom merjek-e neki adni. Azt tudom hogy csirkecsontot nem szabad mert szilánkosra törik, de disznócsontot adhatok neki?

van rajta hús is, amit le tudna rágni...valaki azt állitja smemilyet ne adjak mások szerint meg adhatok.

Mit tegyek?


2011. dec. 4. 10:10
 1/3 dizus ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki.A húst leeszi róla a csonton meg elrágódik.Vehetsz neki marha lábszár csontot is ha tudsz szerezni egészben.
2011. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sőt, kell is! Nálam, már a kölyök kutyák is csontot rágnak ha jön a foguk. Így megkímélheted a kerti növényeket, bútorokat..stb. Azon levezeti a rágási hajlamát. Szóval nyugodtan.
2011. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mi is pont most főztük ki 6 hónapos vizslának a húsos disznócsontot...szerintem délután megkínálom vele
2011. dec. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!