Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen fajta kutya lehet?

Ez milyen fajta kutya lehet?

Figyelt kérdés

[link]

Én Yorkshire keveréknek nézem, szerintetek is az?


2011. dec. 4. 10:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Elvitték, úgyhogy most már tárgytalan!:( Úúúúúgy sajnálom!:(
2011. dec. 4. 14:18
 12/14 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Menhelyeken is van ám nagyon sok kölyök!
2011. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Tudom, tervezem is, hogy ellátogatunk egy-két menhelyre, csak ez a kölyök olyan tökéletes volt.:( Legalábbis nekem! Méretileg pont elég pici, a szőre sem volt túl hosszú és ahogy érdeklődtem, nagyon jó természetük volt.:( És naaaaaagyon tüneményesek!:) De hát már úgyis mindegy! Egyébként Budapesten lakunk.

Jövőhéten megyünk megnézni egy másik kutyust, de egyenlőre még ezek a picurok vannak a fejemben. Viszont ez a kutyus is aranyos és szintén yorkshire keverék. Ő vajon azért nagyobb, mert már idősebb, vagy ő eleve kicsit nagyobb, mint a kérdésben szereplő kicsik?

Róla van szó: [link]

Valamiért nekem ezek a yorki keverékek tetszenek!:)

2011. dec. 4. 15:44
 14/14 anonim ***** válasza:

Keverék kutyáért pénzt kérni.. pff

nem normálisak..


Hát.. szerintem ő nem yorki-csivava keverék, valami nagyobb kutyus lesz a másik..

2011. dec. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!