Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak itt golden retriever...

Vannak itt golden retriever gazdik?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok, hogy nektek milyen a kapcsolatotok a goldenetekkel, van-e valamilyen számotokra fontos történet vele, vagy olyan szokása, ami megmelengeti a szíveteket...


Ezenekívűl, az is érdekel, hogy milyen problémáitok vannak kutyusotokkal, vagy nagyon szívesen olvasnám a sikertörténeteiteket is!(pl: ha megtanult egy trükköt!:))


Tulajdonképpen szívesen olvasok minden golden témába vágó dolgot, hisz nagyon szeretem ezt a fajtát.


Nekem egyébkéntt egy kan goldim van, ő tett a fajta csodálójává!


És persze, ha van valami kérdésetek, tápos, nevelési, dokis, kutyasulis, tegyétek fel nyugodtan itt is, ha tudok válaszolok rájuk. Meg szerintem a többi goldengazdi szintén!


Ja és természetesen csatlakozhatnak a labi gazdik is, hiszen nincs nagy különbség a két fajta között:)


2011. dec. 4. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Mint a nevemből láthatod, én is hasonló szellemiségű vagyok :))

Nekem most egy éves a Goldim, egy szuka, ivartalanított.

Nem igazán mondhatom hogy olyan tipikus nyugodt golden, mert egy border colliet rejtettek el benne. Hiperaktív, sikeres az agilitybe, most kezdünk dummyzni.

Elég bolond, de ha meg szeretnél tudni róle egy-két dolgot, itt a blogunk:


[link]

2011. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Olvastam már néhány válaszod, de nem tudtam róla, hogy blogot írsz.

Már megkukkantottam, a januári Bélás bejegyzésnél tartok, szerintem végig fogom olvasni!:)

Hozzáteszem, én nagyon örülnél egy barátságos labi szomszédnak, sajnos körülöttünk egyik szomszédnak sincs kutyusa, pláne nem retrievere, pedig annak nagyon örülne az én kutyám(kutyabolond!:) )


Pajti egyébként igazán szép és nagyon kedves kutyusnak tűnik!:)

2011. dec. 4. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem is hasonló kutyám van, ugyanis labrador apától, és golden retriever anyától született kölyök. Félhosszú a szőre, a feje szögletesebb. Nagyon szeretem, négyéves volt tavasszal. Nem mondhatnám nagyon szófogadó ebnek, mert makacskodik néha. A macskákat valami miatt nem szereti, szerintem azért, mert kölyökkorában egy nagy kandúrunk volt, és az szó szerint bántotta a kutyát. azóta elpuszult a kandur, de a kutya maradt gyűlölőként.

Szeret a kertben lenni, a lakásba egyáltalán nem jön be. Van két lovam, és szamaram, szoktam vele lovagolni is. ő olyankor sétálgat mellettem. Kiskorában sem volt olyan szeleburdi rohangálós, hanem mindig komótosan baktatott, ügetett. Kiszámíthatóbb ezáltal. Az idegeneket nem szereti, jelez, ha valaki a kapunál áll.

a lakótársát imádja ő egy amstaff

2011. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Á akkor neked labgoldid van!:)
2011. dec. 15. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, köszönjük szépen!!! :)
2011. dec. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem egy 11 hetes kis Goldim van.Mivel hidegek vannak,a lakásban tarjuk.Imádom:)Ö pedig a kisgyermekeket.3 éves az unokahúgom,neki labija volt,a szülök szerették volna,h.együtt nőjenek fel,de sajnos a kutyus elpusztult.Azóta létezik számára egy képzeletbeli kutyus,a Pipacs.Aki nem beteg,nem fázik a hidegben és ö csinál minden rosszat,nem pedig a Fanni......Tegnap találkozott a kiskutyámmal és annyira megható volt!!!!Azt a felhőtlen gyermeki nevetést rég hallottam tőle.A Goldik csodákra képesek a szomorú gyerekekkel(felnőttekkel is)Volt keverék kutyusom,de fajtiszta először.Nem gondoltam,h.ez a faj ennyire okos és kedves...
2012. febr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!