Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne neki minél...

Hogyan lehetne neki minél előbb gazdát találni? Mikor megtudják hogy keverék egyből nem kell.

Figyelt kérdés

Van egy ideglenesen befogadott kutyánk. Közepes testű 4 éves kan. Már lassan 1 éve náluk van de aki eddig jelentkezett érte mert amúgy nagyon szép kutya. Ott szeretgették minden mikor meg megtudták hogy keverék akkor köszönik szépen de nem kell a kutya.

Hogyan lehetne neki minél előbb jó gazdit találni?


A válaszokat köszönöm!


2011. dec. 7. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos rengeteg gazdit kereső kutya van, ezt biztos tudjátok ti is!

Fb-on próbáltátok esetleg? Szerintem egy nagyon cuki képet érdemes felrakni róla, hozzá egy olyan leírást/szöveget, ahol a kutyus egyes szám első személyben mesél magáról. Engem az ilyenek annyira megfognak...

2011. dec. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. A választ köszönöm!
2011. dec. 7. 11:55
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és meg nem próbáltam facebookon de megpróbálom
2011. dec. 7. 11:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira a keverék mivoltával lehet a gond, hanem a korával. Legalábbis az én tapasztalatom az, hogy a keverék kölyökkutyáknak lehet gazdit találni, de az idősebb kutyáknak, mégha értékes fajtatiszták is nehéz...
2011. dec. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jófogásra érdemes amúgy feltölteni.
2011. dec. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Facebbokra is kiteheted.

Az nem jöhet szóba hogy megtartsátok?

Biztosan nagyon szeret már Titeket, és Ti is őt.

Ezt a varriációt is érdemes átgondolni. :)

Lehet hogy nem véletlen hogy nincs még meg az álomgazdi, mert ottvan mellette :)

2011. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A válaszokat köszönöm!

Hát már sokat gondolkoztuk azon hogy meg tarthatnánk, mivel már lassan éve nálunk van. Még nem tudjuk. De nagy rá az esély hogy mégis nálunk marad.

2011. dec. 7. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!