Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boykin spániel jelleme?

Boykin spániel jelleme?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy lesz egy ilyen kutyám, de ehhez ismernem kéne a fajtát.

Tulajdonképpen a jellemére, mozgásigényére, szőrápolásiigénye...


2011. dec. 8. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt van róla egy oldi: [link]

Pontos fajta leírást nem találtam róla mivel az az FCI által nem elfogadott fajta amit itt is olvashatsz: [link]

2011. dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem ismerem, mert még eggyel sem találkoztam. de honnan tudsz ilyen kutyát szerezni? Én field spánielt szeretnék, de Magyarországon olyan sincs, sajnos.
2011. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én pikárdiai kék spánielt szeretnék, sajna az sincs Magyarországon...
2011. dec. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pócsi Viki válasza:

Szia !

Nekem egy úgymond "első generációs" Boykinom van , Fido (fidokutya.gportal.hu ).

Tapasztalataim alapján egy nagyon jó fajtáról van szó.

Tanulékony , közepes termetű , lakásban is tartható.

Annyit kell figyelembe venni,hogy nagy a mozgás és tanulás igénye.

Ez alatt arra gondolok,hogy ajánlott a napi min. 3 séta,amiből legalább 1 amin 1-2órás intenzív mozgást biztosítunk számára .

Egy kis tanulás minden nap a séták mellett , és otthon szinte semmi gond nem lesz vele ;)

A szőr ápolása kb. ugyan olyan foglalkozást igényel,mint a Cocker Spánieleké , a szőrüket érdemes gyakran átfésülni , és fokozott figyelmet kell fordítani a füleikre

remélem tudtam segíteni :)

2011. dec. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!