Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nyakörv/póráz a legjobb...

Milyen nyakörv/póráz a legjobb? Ti hol veszitek és mennyiért? Hány db van nektek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én kutyáimon csak sétánál van rajta a nyakörv.

Sima párszáz forintos nyakörv és hozzá való párszáz forintos póráz.

Úgyis legtöbbször póráz nélkül vannak, csak forgalmas helyen teszem rájuk.

2009. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk van szövet nyakörv (állítható nagyságú), 2500 Ft volt, van szövet-bőr fojtólánc kombináció, ezt nagyon szeretem, praktikus, 1700 Ft volt kb másfél éve. Póráz hétköznapokon a legegyszerűbb sima bőr. Kiállításokon fojtólánc és textil vagy vékony fekete bőrpóráz.
2009. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kétsoros fojtónyakörvet használok a labradoromra, ez kiképzésre is tökéletes, és sétánál is megfelel. 600 Ft volt, az állatkórház shop-jában vettem. Póráznak én négy méteres kiképzőpórázt használok, ez nagyszerű sétához, és csibészeléshez is. Úgy emlékszem, 3000 Ft körül volt. És kiképzéshez még egy 300 Ft-os egyméteres pórázt is használok.
2009. máj. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk egysoros fojtóláncunk van három (pár száz ft), de csak mert az nem hagy nyomot a kutya szőrén. Van két bőrnyakörv meg egy textil. Van egy bőrpóráz, három textil meg egy fonott, az a leghosszabb. És van egy textil elosztó. Vettünk már Fressnapf-ban, kis boltban a sarkon, kaptam is... Három kutyám van, és egyiket sem használjuk nagyon, póráz csak a kezemben van mindig, kutyákon csak a láncnyakörv, hogy valamit lássanak rajtuk az emberek.
2009. máj. 17. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia

nekem flexi pórázom van,nekem nincs vele semmi bajom.(5 méteres)Nyakörvet én is csak sétakor adok rá,az is ritka mert inkább hámot szoktam ráadni.A pórázot a fressibe vettem(3000Ft volt kb) a nyakörvet meg Plázába(800Ft) a hámot állatkórházba,erre már nem emléxem mert még az előző kutyámnak volt megvéve csak rá sohasem volt jó.De ha jársz fressnapf-ba akkor ott van egy csomó hám nyakörv különböző érakon.

Milyenfajta kutyád van?

2009. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámnak van 1 bőr nyakörve(pár száz FT-os), 1 textil hámja(3000 Ft-os), 1 bőr póráza(pár száz forintos) és egy textil póráza(2000 FT-os).
2009. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A Fressnapf-ba vásárolok.
2009. máj. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem csivava keverékem van, nálunk a hám vált be, ez Trixie márkájú. Pár száz forintos szövet pórázunk és Flexi Neon pórázunk is van, általában utóbbit használom. :) (Amúgy a Petissimo.hu-ról rendelek, vagy körbe nézek az AlphaZooban.)
2016. nov. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!