Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rendelt már valaki a dogshop...

Rendelt már valaki a dogshop weboldalról Red Dingo kutyabilétát?

Figyelt kérdés
Kb mennyi idő volt,mire megkaptátok?

2011. dec. 15. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Én még nem rendeltem, és ahogy elnézem a honlapot, elég drágák a termékei...

Az én kutyáim chipezettek, és az egyik nyakörvén - aki kísérőkutya - van egy kis Fressnapfban 300 ft-ért vásárolt 1 cm hosszú, aranyszínű, henger alakú tartó benne egy cetlivel, amin a nevem, címem, telefonszámom van arra az esetre, ha elveszne és valaki nem nézetné meg benne a chipet...



Ha ilyen célra kell a biléta, és még nem rendelted meg, én ilyen hengert vennék, szerintem tök praktikus...

2011. dec. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én rendeltem. A legnyagyobbat. Nagyon drága, de nekem tetszik és egy kutyaéletre szól. Elég gyorsan megjött, egy-két hét alatt, de mivel ez már 3 éve volt, pontosan nem emlékszem.
2011. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az én kutyáim is chippezettek,de én nagyon hasznosnak tartom a bilétát. Azt rögtön látja az ember,és már hívhatja is a gazdát. Én is találtam már bilétás kutyát, sokkal könnyebb volt felhívni a gazdát rögtön,mint elcipelni az állatorvoshoz. Ráadásul az egyik kutyánk egy kis vegyes keverék,ki tudja nem e azt hinnék,hogy egy szimpla kóborkutya,nem mindenki vinné dokihoz. A bilétát meg rögtön láthatják.

Volt már több olyan kis fiolánk,de 2-3 séta után már nyoma se volt soha.


Igazából azért gondolkozom Red Dingoson,mert drága ugyan,de egy sima kis rézlaposat is min 2000ért árulnak,akkor meg emellé sokat nyom,hogy örökélet garanciás.

2011. dec. 15. 14:40
 4/15 anonim ***** válasza:

Na ezt megnézem magamnak...


Én is bilétát keresek (amúgy az én kutyusom is chipezett), végre jó minőségűt szeretnék. Az előző ugyanis eltörött játék közben.

2011. dec. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is ezért vettem. Kell a chip, de egyszerűbb a bilétáról leolvasni a telefonszámot. A fiolás semmire sem jó. Az első megtaláló leveszi a fiolát, elolvassa benne a papírt, közben a kutya már árkon-bokron túl van fiola nélkül. Meg ha mások rózsaszín masnival díszítik a kutyájukat, én miért ne díszítsem egy jópofa medállal?
2011. dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én vagyok a vak, de nem látok átmérőt..


ma 14:34 meg tudnád mondani, hogy a legnagyobb az milyen átmérőjű?

2011. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Pontosan! Arról nem beszélve, ha egy idős ember találja meg a kutyát, valszeg lövése sem lesz, hogy mi az a valami a nyakában, a biléta pedig mindenkinek egyértelmű...
2011. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Meg tudom mondani, úgy 2 óra múlva, csak meg kell mérnem! Amúgy súlya is van rendesen, mert vagy 3 mm vastag acél. A 8 hetes kiskutyám majdnem a földön húzta. :)
2011. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

:D szegénykém :)

Oksa, az tökéletes lesz :)

Nekem bullmacim van, úgyhogy nem lesz ilyen gond, most 25 kg :)

2011. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mostmár nekünk sem gond, mert már közel 70 kg, 8 hetesen még csak 8 kg volt. :)
2011. dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!